Masaüstünden MacBook Pro'ya geçmek mantıklı mı?

bozokk

Zeptopat
Daha fazla  
Windows işletim sistemli masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayar neredeyse 10 senelik SSD taktım hızlandı işimi görüyor ancak alacağım. Karşılığında sıfır MacBook M3 Pro aldım. Mac daha önce hiç kullanmadım programcı filanda değilim satmak mı mantıklı yoksa kullanmak mı bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows işletim sistemli masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayar neredeyse 10 senelik SSD taktım hızlandı işimi görüyor ancak alacağım. Karşılığında sıfır MacBook M3 Pro aldım. Mac daha önce hiç kullanmadım programcı filanda değilim satmak mı mantıklı yoksa kullanmak mı bilemedim.
Ne için kullanıyorsunuz?

Ben sigortacıyım senin dediğin olayın aynısını yaptım. Eğer Windows programlarını kullanıyorsan Mac bilgisyar da yoksa hiç bulaşma çünkü ben zar zor da olsa MacBook Windows kurdum ancak randıman alamıyorsun. Diğer masaüstü bilgisayarına uzaktan bağlanıyorsun. Ondan dolayı iyi düşün bu arada hiç bilmesen bile bende öyle idim YouTube videoları üzerinden öğrenirsin. Zaten ayarları var yapacağın onları yaptın mı mouse ihtiyacın gerekmiyor.

Ben sigortacıyım senin dediğin olayın aynısını yaptım. Eğer Windows programlarını kullanıyorsan Mac bilgisyar da yoksa hiç bulaşma çünkü ben zar zor da olsa MacBook Windows kurdum ancak randıman alamıyorsun. Diğer masaüstü bilgisayarına uzaktan bağlanıyorsun. Ondan dolayı iyi düşün bu arada hiç bilmesen bile bende öyle idim YouTube videoları üzerinden öğrenirsin. Zaten ayarları var yapacağın onları yaptın mı mouse ihtiyacın gerekmiyor.

Windows'ta kullandığım 1-2 program var ama buna Windows yükleyeceksem randumansız kullanmamın bir anlamı yok. Bu PC beni 2 sene daha rahat götürür. Şekil olsun diye de kullanmak istemiyorum yazık yani az para değil. Biraz garip gelecek ama elimden de çıkartmak istemiyorum hani kullanımı kolay olsa şu programları da açabilsem şak diye açacağım kutusunu. Satayım diyorum sonra da PC lazım olunca, elinde Mac vardı keşke satmasaydım muhabbetine dönecek öyle bir çelişkide bırakıyor insanı.

Ne için kullanıyorsunuz?

Çoğunlukla AAA logo programını kullanıyorum. Bir de Windows kullanmanın vermiş olduğu alışkanlık var. Yani Macbook'a hiç hakim değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar basit bir kullanıcıysanız M3 Macbook Pro gibi iyi bir cihazı boşuna kullanmanıza gerçekten gerek yok çünkü cihaz cidden çok güçlü ve bilgisayarla yüksek güç isteyen işleri olan insanlara hitap ediyor. Macbook’ların sadeliğini inceliğini beğeniyorsanız M3 Pro’yu hiç açmadan satıp M1 Macbook Air alabilirsiniz aradaki 2 modellik farka bakmayın M1 de gerçekten hala güçlü bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı