Max. 2000 Türk Lirasına Televizyon

Anıl 50inç plazmayı 3 metreden izleyemezsin, ayrıca konsol ve bilgisayar da bağlanacak.
Ben bu televizyonu salon için alacaktım, plazma olduğu için vazgeçtim.
Ps4 alıp salona koyacağım mesela, onun için led tv şart.

Abi bir kez alınacak sonuçta. Az para değil. 3 metreden izlenimi ise kullanıcıya kalmış. Bilgisayar için durum biraz değişik olabilir. Çözünürlük ayarlanarak boyuta ayar verilemez mi? Konsolun keyfi daha iyi çıkar hatta. Cafe de gibi oynar. Tabi iş kullanıcıya kalmış. 3 metre hesaplayınca az değil yani. Son söz kullanıcının tabi.

Şimdi ben karar olarak led'den vazgeçmek istemiyorum. Yani şimdi ailem pek teknolojiden anlamaz onlara bir açıklama yapmam gerekecek. " Baba hd uydu alıcımız yok bu yüzden led tv'de görüntü kalitesi iyi olmaz, bu yüzden plazma almamız lazım ama eğer ileride hd kanalların bulunduğu bir uydu alıcı alırsak led almamız gerekir ......" falan 1 saat anlatmam gerekecek. Yani ünlü ( digitürk ) tarzı kanalları hd olan uydu alıcısı yok mu ?

- - - Güncellendi - - -

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=65409

Dahili uydu alıcısı içinde demek hd uydu alıcısına sahip oluyor mu demek ?

- - - Güncellendi - - -

Şimdi ben karar olarak led'den vazgeçmek istemiyorum. Yani şimdi ailem pek teknolojiden anlamaz onlara bir açıklama yapmam gerekecek. " Baba hd uydu alıcımız yok bu yüzden led tv'de görüntü kalitesi iyi olmaz, bu yüzden plazma almamız lazım ama eğer ileride hd kanalların bulunduğu bir uydu alıcı alırsak led almamız gerekir ......" falan 1 saat anlatmam gerekecek. Yani ünlü ( digitürk ) tarzı kanalları hd olan uydu alıcısı yok mu ?

- - - Güncellendi - - -

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=65409

Dahili uydu alıcısı içinde demek hd uydu alıcısına sahip oluyor mu demek ?

Ve yukarıdaki televizyona pc ve konsol bağlayabilir miyim ?

Benim televizyonumda da dahili uydu alıcısı var fakat analog yayınları desteklemiyor. Dijital yayına henüz geçmedik. Yani anten kablosunu televizyona takıp izleyemezsiniz. Normal anten girişi kullanılabilir sadece.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı