McAfee Anti-Virüs inceleme

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
McAfee Anti-Virüs bence iyi hatta çok iyi bile diyebilirim Kaspersky kadar özellikleri var ama tek bir sıkıntısı var arkada birçok görev çalıştırması rahatsız edici keşke Kaspersky gibi tek bir görev olup çalışabilse iyi olurdu yine de beğendiğim bir program 3 bölümde inceleyeceğim ben bu köklü programı.

1. Arayüz
arayüzü gayet basit ve kullanışlı ne çok basit ne de çok zor bir arayüzü var ve rahat

Ekran Alıntıs2ı.PNG

Ekran Alıntısı1.PNG

tarama.png

2. Sistem performansı
Sistem performansı biraz sisteme fazla yükleniyor ara ara da kendisinde donmalar yaşandı McAfee'nin pek bu tür donmalar yaşamamıştım.
Anti-Virüs programlarında ama çok fazla olmadığından çok önemsenecek bir sıkıntı değil ama bir sıkıntısı var arkada çok fazla görev çalıştırıyor Avast gibi keşke daha az görev veya tek görev halinde çalışsaydı McAfee Kaspersky gibi tek görev ve daha az arka planda çalışması daha iyi olurdu.

donma.png

Bu arada olan donmanın fotoğrafı.

arka planda çalışanlar.png

Bu da arkada çalıştırdığı görevlerin fotoğrafı.
3. Güvenlik
güvenlikte ise yine Kaspersky gibi güvenlik açığı taraması yapmakta ve Kaspersky gibi tarayıcı uzantısı eklemekte ama tek bir şey dikkatimi çekti biraz tam taramada bütün bilgisayar yerine belirli yerleri tarıyor gibime geldi sanki biraz az dosya tarıyor gibi biraz daha detaylı tarama yapsa daha iyi olurdu onun dışında gerçek zamanlı korumalarında bir sıkıntı yok bütün korumaları ve gerçek zamanlı.

eksik güncellemeler.PNG

güncelleme.PNG

Son olarak da McAfee'ninde bulunduğu Anti-Virüs test sonuçları.

4. Fiyat karşılaştırması ve indirme linki
1.cihaz 1 yıllık 110 TL.
1 cihaz 2 yıllık 170 TL.
5 cihaz 2 yıllık 289,95 TL.
10 cihaz 2 yıllık 379,95 TL.
Bu fiyatlandırma McAfee Total protection içindir daha fazla bilgi için.
McAfee denemek için indirme linki.

Fiyatlar bence diğer antivirüslerden fazla değil ortalama bir antivirüs programı fiyatında ama.
Şu an indirimde McAfee'nin bazı versiyonları uygun olanı satın alıp kullanabilirsiniz.

Evet benim bu günlük incelemem bu kadardı elimden geldiğince nesnel ve özelliklerine bakarak incelemeye çalıştım.
İncelememde eksik gördüğünüz yerleri yapıcı eleştiri olarak yazarsanız sevinirim bu incelemede bu antivirüs ile ilgili bilgiler.
Aklınızda bir yer etmiştir umarım ve bu bilgiler size yardımcı olduğunu umuyorum iyi sosyaller.
@Dutchman @Egoistt
Geçen seferki incelememdeki eleştirileriniz için teşekkürler bu sefer daha nesnel ve daha iyi bir incelemede bulundum.

-Emir37

Son düzenleyen: Moderatör:
McAfee PA koruma sağlamadığı için ev kullanıcısına tavsiye edilmez. Bitdefender ya da Norton gibi ev kullancısı için olan AV'ler çok daha iyi koruma sağlayacaktır. Ama elinize sağlık.

Çok daha iyi bir inceleme olmuş hocam. Tebrik ederim. :)

İndirme linki, fiyatlandırma bilgisi ve planları ekleyebilir; AVComparatives üzerindeki test sonuçlarını ekran görüntüleriyle yorumlayabilirsiniz.

Yazım denetimi özelliği de hatalı düzeltmiş görünüyor, kolayca halledebilirsiniz.

Görev yöneticisinden sistem kullanımı hakkında ekran görüntüsü de alırsanız çok daha zengin olur.

Arkadaşlar ücretli versiyonunun temasını aşağıda bıraktım 3 yıldır memnunuz arkadaşımla.

1627323322497.png

İndirme linki, fiyatlandırma bilgisi ve planları ekleyebilir; AVComparatives üzerindeki test sonuçlarını ekran görüntüleriyle yorumlayabilirsiniz.

Yazım denetimi özelliği de hatalı düzeltmiş görünüyor, kolayca halledebilirsiniz.

Görev yöneticisinden sistem kullanımı hakkında ekran görüntüsü de alırsanız çok daha zengin olur.

Hocam ücretli versiyon görev yöneticisi sistem kullanımı aşağıda bıraktım oyunlarda FPS artırmak için ayar var.

Dosya Ekleri

• 1627323463220.png
    1627323463220.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 148

İndirme linki, fiyatlandırma bilgisi ve planları ekleyebilir; avcomparatives üzerindeki test sonuçlarını ekran görüntüleriyle yorumlayabilirsiniz.

Dediğiniz eksikleri incelemeye koydum ve ne yazık ki sistemden sildiğim için McAfee'yi performans durumunu koymadım ama işletim sisteminden sisteme değişeceğinden dolayı birazda koymak istemedim. Av test comparatives sitesindede çok açıklayıcı şekilde incelemeler verilmiş o kadar detaya girmedim bir dahakine bunları da dikkate alırım eleştiriniz için teşekkürler.
Arkadaşlar ücretli versiyonunun temasını aşağıda bıraktım 3 yıldır memnunuz arkadaşımla.

Eki Görüntüle 1119089

Hocam ücretli versiyon görev yöneticisi sistem kullanımı aşağıda bıraktım oyunlarda FPS artırmak için ayar var.

Bende bir makale yapacağım arkadaşın makalesi de çok güzel olmuş eğer alacaksanız ücretsiz versiyonu öneririm sistemi hiç yormuyor.

Ücretsiz sürümünü bulamadım ücretli sürümünüde inceleyeceğim için almadım teşekkürler eleştiriniz için.
McAfee pa koruma sağlamadığı için ev kullanıcısına tavsiye edilmez. Bitdefender'ya da Norton gibi ev kullancısı için olan Av'ler çok daha iyi koruma sağlayacaktır. Ama elinize sağlık.

Korumasının nasıl olduğunu test sonuçlarından bakabilirsiniz ne yazık ki bu fikirler nesnelliğe.
Uymadığından dolayı incelememe dahil etmemeye çalıştım.

Önceki incelemeye göre arada dağlar var, gayet güzel yararlı bir inceleme elinize sağlık.

Geri
Yukarı