Memurlar.net'in Muhafız'dan Rahatsız Olması

RTÜK Türkiye'de gelmis gecmis en gereksiz kurumlardan biridir bana göre. Yillarca izledigimiz Kemal Sunal filmlerine sansür uygulanirken haberlerde cikan taciz, tecavüz, hirsizlik, cinayet ve onlarca suc iceren hal ve davranislar normal bir seymis gibi yayinlaniyor.

Adamlar kanlar icinde yatan cesetin haberini yaparken sorun yok, filmlerde iki küfür ettimi sorun büyük. Sansürcü zihniyet olmaz olsun.

Yeri gelmisken sunu da hatirlatayim; YouTube Ve Netflix, RTÜK Tarafından Denetlenecek - Technopat Sosyal

Anlasilan o ki, RTÜK'ün burnunu sokmadigi delik kalmayacak.

RTÜK Türkiye'de gelmis gecmis en gereksiz kurumlardan biridir bana göre. Yillarca izledigimiz Kemal Sunal filmlerine sansür uygulanirken haberlerde cikan taciz, tecavüz, hirsizlik, cinayet ve onlarca suc iceren hal ve davranislar normal bir seymis gibi yayinlaniyor.

Adamlar kanlar icinde yatan cesetin haberini yaparken sorun yok, filmlerde iki küfür ettimi sorun büyük. Sansürcü zihniyet olmaz olsun.

Yeri gelmisken sunu da hatirlatayim; YouTube Ve Netflix, RTÜK Tarafından Denetlenecek - Technopat Sosyal

Anlasilan o ki, RTÜK'ün burnunu sokmadigi delik kalmayacak.
YouTube ye ufaktan girsin çünkü çok saçma içerikler var ama sinemaya da gelecek deniyor en saçma olanı da bu ben para verdiğim şeyde kısıtlama istemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı