Merhaba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba, ben Erdem Alsırt. Buraya gelmemin sebebi sizden özür dilemek, bir dahaki sefer kuralları asla bozmamaya özen göstereceğim. Lütfen bana bir son şans daha verir misiniz? :( Gene yasaklanıp o acıyı çekmek istemiyorum çünkü ben son derece ciddiyim ve gerçeği söylüyorum. Saçma ve alakasız konular açmak yerine, insanlara faydalı olup doğru bilgi vermeyi ve konuları doğru bölümlere düzgün türkçe ile açacağıma dair yemin ederim. Lütfen bu hesabı açtım diye ek ceza yemek istemiyorum. Multi-Hesap sayılır mı? Ben buraya sizlerle iletişime geçebilmek için hesap açmak zorunda kaldım çünkü asıl hesabım abartılı bir yıla kadar yasaklanmıştı. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Erdem Alsırt. Buraya gelmemin sebebi sizden özür dilemek, bir daha ki sefer kuralları asla bozmamaya özen göstereceğim. Lütfen bana bir son şans daha verirmisiniz? :( Gene yasaklanıp o acıyı çekmek istemiyorum. Çünkü ben son derece ciddiyim ve gerçeği söylüyorum. Saçma ve alakasız konular açmak yerine, insanlara faydalı olup doğru bilgi vermeyi ve konuları doğru bölümlere düzgün türkçe ile açacağıma dair yemin ederim... Lütfen bu hesabı açtım diye ek ceza yemek istemiyorum. Multi-Hesap sayılır mı? Ben buraya sizlerle iletişime geçebilmek için hesap açmak zorunda kaldım, çünkü asıl hesabım abartılı bir yıla kadar yasaklanmıştı. :(

Sanmıyorum, muhtemelen o hesabın cezasını beklemek zorundasın. En fazla cezayı hafifletirler.

Skype'dan ekler misin beni? Skype: Ayrıca yetkili biri varsa Skype'den görüşmem lazım. :( Şu an nasıl hisler içindeyim biliyor musun? Aşırı panik ve evham içindeyim. O hesabımın cezası kaç yıla ayarlı biliyor musun abi? "2077" yılına kadar yani cidden önceden yaptığım saçmalıklarım yüzünden hem Technopat ailesi tarafından dışlandım hem de alay konusu oldum ve çok pişmanım. Ayrıca burada türkçe yazım kurallarına uymak bana iyi gelicek çünkü türkçem biraz bozuk, facebook'ta bile türkçemden şikayetçi oluyorlar eğer burada uzun süre takılırsam türkçem düzelir hem kurallara olan dikkatim artar yani bir tür egzersiz gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala özelden yardım istiyorsun çünkü kuralları okumuyorsun. 1 hafta ceza. Bir daha ceza almak istemiyorsan kuralları iyi okuyacaksın ve uygulayacaksın.

Son düzenleme:
Erdem sana daha önceden denildiği gibi bir şans daha verilmeyecek. Sana bir şans daha vermek zaman kaybından başka bir şey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı