Merhaba :)

BrainHacker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Königswinter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Talebe
Merhaba Technopat ailesi. Yeni kayıt oldum ancak uzun bir süredir Technopat'ı takip ediyordum. Ve birde fark ettimki @Recep Baltaş tam benim kafada :) Kendisiyle tanışmak isterim :) Neyse bundan sonra sık sık buralarda olacağımı düşünüyorum :) Ve bir inceleme videosuyla ilk "teknoloji" konumu açmayı planlıyorum. Sevgiler, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoş geldin :) Kuralları okumanda fayda var ilk iş. Fena yazmıyorsun ama yine de her cümleye büyük harfle başlamak iyidir :) Sonra koruyucu meleklerimizden Mikail konuda belirebilir.

Hoş geldin. Technopat ailesinde bulunmak büyük bir ayrıcalıktır :) . Ve herkesin dediği gibi, yazım kurallarını oku Mikail abiden sakın :D .

Ah pardon. Heyecandan dikkat etmemişim, özür dilerim. Kurallara da bi ara göz atarım :) Birde şu anda telefondan giriş yapıyorum, türkçe karakterlerim var. Ancak bilgisayarım almanyadan ithal :) türkçe karakter yok. Yani bilgisayardan giriş yaptığımda türkçe karakter kullanamayacağım, kusura bakmayın. Ve yapma ihtimalim olan ufak hatalar nedeniyle şimdiden özür diliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı