Messi vs Ronaldo

Diğer konu silindi galiba nedense bulamadım. Aşağıya bir video ve fotoğraf bırakıyorum bunlar Portekiz'in en önemli maçında tesadüf olamaz değil?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

images.jpeg

Portekiz'in en önemli maçında neredeyse hepsi Arjantin'li bu da taraf tutmalarına sebep veriyor. Videoda bir yerde şu pozisyon geçiyor, hakimi brunoya engel (faul) yapıyor ve hakem bu penaltılık faulu görmezden geliyor belki de maçın kaderi bambaşka olacaktı ama nedense aynı faulun benzeri Arjantin'e yapıldığında penaltı veriliyor Allah Allah'ya 😃 Portekiz oyuncuları da maç sonu büyük sitem yapıyor ve onlarda benden senden daha çok her şeyi biliyor he bir de FIFA adminin dünya kupası maçlarında" penalty to argentina" yazmaktan elleri ağrımıştır eminim o kadar çok beleş penaltı verildiği için. Messi fifaboy açık bir şekilde kimse bunu kalkıp ta inkar etmesin.

Diğer konu silindi galiba nedense bulamadım. Aşağıya bir video ve fotoğraf bırakıyorum bunlar Portekiz'in en önemli maçında tesadüf olamaz değil?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2020559

Portekiz'in en önemli maçında neredeyse hepsi Arjantin'li bu da taraf tutmalarına sebep veriyor. Videoda bir yerde şu pozisyon geçiyor, hakimi brunoya engel (faul) yapıyor ve hakem bu penaltılık faulu görmezden geliyor belki de maçın kaderi bambaşka olacaktı ama nedense aynı faulun benzeri Arjantin'e yapıldığında penaltı veriliyor Allah Allah'ya 😃 Portekiz oyuncuları da maç sonu büyük sitem yapıyor ve onlarda benden senden daha çok her şeyi biliyor he bir de FIFA adminin dünya kupası maçlarında" penalty to argentina" yazmaktan elleri ağrımıştır eminim o kadar çok beleş penaltı verildiği için. Messi fifaboy açık bir şekilde kimse bunu kalkıp ta inkar etmesin.
İlk satırdan sonra okumayı bıraktım. 2013te beleşe ballondor ve şikeyle ucl alan adamın fanı olup dünyanın en iyi futbolcusuna fifaboy demek ronaldocu birine mahsus. Kazanmak Messiye ağlamak ronaldoya mahsustur.

İlk satırdan sonra okumayı bıraktım. 2013'te beleşe ballon D'or ve şikeyle UCL alan adamın fanı olup dünyanın en iyi futbolcusuna fifaboy demek ronaldocu birine mahsus. Kazanmak Messi'ye ağlamak Ronaldo'ya mahsustur.

Ronaldo'yu ismin ve pp yapacak kadar da ileri dereceli değilim en azından, Messi'nin fifaboy olmadığını kabullenmek için anca maksimum derece Messi fanı olmak lazım zaten çünkü Messi çoğu yerde bir fıfaboy ister inan ister inanma ama durum böyle Ronaldo severim iyi adamdır ama fanı değilim yukarıdakini söylemek için de öyle biri olmaya gerek yok he bir de Ronaldo en azından Ballon d'Or'larını kazandı ki Rm'deki özellikle UCL'deki rm e şike demek te anca bir messiciye düşer ama dediğim gibi en azından Ballon d'Or'u kazandı, çalmadı bu sene Messi dünya kupası (Arjantin) dışında bomboştu adam inter Miami'de yürüyor yürüyor oyuncular, insanlar oo Messi diyor ona güveniyor adam gidiyor maçta yürüyor ve daha 36 yaşında oynadığı oyuncularda futbola soccer diyen insanlar. He birde ilk satırdan okumayı bıraksan diğer yazıları görmezdin ama yazdığına göre okumuşsun...

Ronaldo'yu ismin ve pp yapacak kadar da ileri dereceli değilim en azından, Messi'nin fifaboy olmadığını kabullenmek için anca maksimum derece Messi fanı olmak lazım zaten çünkü Messi çoğu yerde bir fıfaboy ister inan ister inanma ama durum böyle Ronaldo severim iyi adamdır ama fanı değilim yukarıdakini söylemek için de öyle biri olmaya gerek yok he bir de Ronaldo en azından ballon D'or'larını kazandı ki Rm'deki özellikle UCL'deki rm e şike demek te anca bir messiciye düşer ama dediğim gibi en azından ballon D'or'u kazandı, çalmadı bu sene Messi dünya kupası (Arjantin) dışında bomboştu adam inter Miami'de yürüyor yürüyor oyuncular, insanlar oo Messi diyor ona güveniyor adam gidiyor maçta yürüyor ve daha 36 yaşında oynadığı oyuncularda futbola soccer diyen insanlar.

Dostum Messi'nin fifaboy olduğunu söyleyip neden altını boş bırakıyorsun? Göster mantıklı sebeplerde tamam diyelim.

Hangi penaltı haksız verildi Arjantin'e? Hangi maçında şike yapıldı? Bunu neye göre söylüyorsun? Ballon D'or falan dersen gülme krizine girerim.

Kritik maçların çoğunda penaltı vermek için penaltı verilmiş, adamlar Arjantin'li oyuncuya dokunsa penaltı veriyorlar.
Arjantin'e yapılan faul penaltı iken Portekiz'e yapılan aynı faul penaltı değil bu mu futbol? Anlayacağın Arjantin maça 13 kişi falan çıkıyor.
Sende Messi Ballon d'Or'u hakkıyla aldı diyeceksen gülme krizine gireceğim çünkü hakkıyla falan almadı (Ballondoru fifa veriyor demeyin çünkü para herşeyin kapısını açar) yanında kaç tane kupa almış genç yetenek var ama Messi yaptığı tek iyi şey dünya kupası alması başka bir şey yaptığı yok anca maçta yürüyüp Amerika oyuncularına gol atın Ronaldo juventusta İtalya'yı dans ettiriyordu onun yaşında ne kadar komik değil mi?

Son düzenleme:
Kritik maçların çoğunda penaltı vermek için penaltı verilmiş, adamlar Arjantin'li oyuncuya dokunsa penaltı veriyorlar.
Arjantin'e yapılan faul penaltı iken Portekiz'e yapılan aynı faul penaltı değil bu mu futbol? Anlayacağın Arjantin maça 13 kişi falan çıkıyor.
Sende Messi ballon D'or'u hakkıyla aldı diyeceksen gülme krizine gireceğim çünkü hakkıyla falan almadı yanında kaç tane kupa almış genç yetenek var ama Messi yaptığı tek iyi şey dünya kupası alması başka bir şey yaptığı yok anca maçta yürüyüp Amerika oyuncularına gol atın Ronaldo juventusta İtalya'yı dans ettiriyordu onun yaşında ne kadar komik değil mi?

Kardeşim pozisyonları göster penaltı olmayan daha iyi anlaşalım. Ballon D'or u FIFA vermiyor🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 şu an senin yerine ben gülme krizindeyim. Ayrıca o genç yetenek ceza sahası golcüsü. Messi bu sezonu mls değil mi geçirdi? PSG de geçirdi. Şansa bak ki g+a oranında da Messi haaland ı geçmiş🤔 Ronaldo'nun 36 yaşındaki istatistiklerine ve messininkine bak bakalım ne kadar komik ki Messi ezip geçiyor. Aralarında 100 maç olmasına rağmen şu an bile neredeyse her istatistikte üstün bir adam Messi. Ballon D'or için neyin ne kadar önemli olduğuna bak önce. Sonra dünya kupasının ağırlığına bak. 90 dakika maç izleyen biri bunları bilir aslında😀

Kardeşim pozisyonları göster penaltı olmayan daha iyi anlaşalım. Ballon D'or u FIFA vermiyor🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 şu.

Dostum kusura bakma bundan sonrasını okumayacağım çünkü bunu diyeceğin 50 km öteden belliydi ama: Para her şeyin yolunu ve kapısını açar bunu aklında tut ve öyle gülmeye devam edersin 🙂

Dostum kusura bakma bundan sonrasını okumayacağım çünkü bunu diyeceğin 50 km öteden belliydi ama: Para her şeyin yolunu açar bunu aklında tut ve öyle gülmeye devam edersin.

Ah he dostum üzüldüm. Bu şekilde olmayınca para mı oldu? Dünya genelindeki tüm oy veren gazetecilere para verdi yani messi😁😁 Messi'nin fifaboy olduğunu tartışırken sen önce ballon D'or'u katıyorsun sonra böyle yorum yapıyorsun. Tuhaf. @Freezyf okumana gerek yok devamını bu arada, kendinle çelişirsin😁

Yeni konular

Geri
Yukarı