Messi vs Ronaldo

Ah he dostum üzüldüm. Bu şekilde olmayınca para mı oldu? Dünya genelindeki tüm oy veren gazetecilere para verdi yani messi😁😁 Messi'nin fifaboy olduğunu tartışırken sen önce Ballon d'Or'u katıyorsun sonra böyle yorum yapıyorsun. Tuhaf.

Anlamıyorsun ki 🙂 önce Ballon d'Or'u FIFA vermiyor diyorsun sonra Messi gazetecilere para verdi diyorsun dostum sen oyların resmi bir sonucunu biliyor musun hayır sadece sayı olarak var ve onu biliyorsun ama FIFA, Ff'e rüşvet verir her şey kapanır ve herkes susar memnun kalır sonuçta Messi bu değil mi?

Yukarıdaki yazımda FIFA'nin para verdiğini söylemek istedim ama aynı bahaneleri sunmasınız diye yazmak istemedim ama yanılmışım. Yani siz onu söylediniz diye konu rüşvete gelmedi ben Ballon d'Or'un Fransa'nın verdiğini zaten biliyorum.

1700324948461.png

1700325019315.png

Ah he dostum üzüldüm. Bu şekilde olmayınca para mı oldu? Dünya genelindeki tüm oy veren gazetecilere para verdi yani messi😁😁 Messi'nin fifaboy olduğunu tartışırken sen önce Ballon d'Or'u katıyorsun sonra böyle yorum yapıyorsun. Tuhaf.

Anlamıyorsun ki 🙂 önce Ballon d'Or'u FIFA vermiyor diyorsun sonra Messi gazetecilere para verdi diyorsun dostum sen oyların resmi bir sonucunu biliyor musun hayır sadece sayı olarak var ve onu biliyorsun ama FIFA, Ff'e rüşvet verir her şey kapanır ve herkes susar memnun kalır sonuçta Messi bu değil mi?

Yukarıdaki yazımda FIFA'nin para verdiğini söylemek istedim ama aynı bahaneleri sunmasınız diye yazmak istemedim ama yanılmışım. Yani siz onu söylediniz diye konu rüşvete gelmedi ben Ballon d'Or'un Fransa'nın verdiğini zaten biliyordum.

Muslera iyi değil hocam cech falan yakışırdı.

Anlamıyorsun ki 🙂 önce ballon D'or'u FIFA vermiyor diyorsun sonra Messi gazetecilere para verdi diyorsun.

En azından france football in verdiğini biliyorsun ama zaten gazetecilerle FIFA'nın alakası nedir? Senin mantığa göre Messi, FIFA, FIFA da france football a verdi rüşvet yani🙂 şu Messi de ne pislik rüşvetçi biriymiş ya😀 2013 de de aynı olay Ronaldo için uygulandı haberin olsun😁bunu da bağdaştırdınız yani😀 sonraki nedir? 6 altın ayakkabı için Messi FIFA'ya rüşvet verdi, FIFA kalecilere değil mi?🤣

😉

Ronaldo'yu ismin ve PP yapacak kadar da ileri dereceli değilim en azından, Messi'nin fifaboy olmadığını kabullenmek için anca maksimum derece Messi fanı olmak lazım zaten çünkü Messi çoğu yerde bir fıfaboy ister inan ister inanma ama durum böyle Ronaldo severim iyi adamdır ama fanı değilim yukarıdakini söylemek için de öyle biri olmaya gerek yok he bir de Ronaldo en azından Ballon D'Or'larını kazandı ki Rm'deki özellikle UCL'deki rm e şike demek te anca bir messiciye düşer ama dediğim gibi en azından Ballon D'Or'u kazandı, çalmadı bu sene Messi dünya kupası (Arjantin) dışında bomboştu adam inter Miami'de yürüyor yürüyor oyuncular, insanlar oo Messi diyor ona güveniyor adam gidiyor maçta yürüyor ve daha 36 yaşında oynadığı oyuncularda futbola soccer diyen insanlar. He bir de ilk satırdan okumayı bıraksan diğer yazıları görmezdin ama yazdığına göre okumuşsun...

Messi PP ve isim yapmam seni gram ilgilendirmiyor. Messi'ye hala fifaboy diyosun. 2019 UCL yarı finalinde FIFA Messi'ci değildi, 2014 WC finalinde FIFA Messi'ci değildi, Messi 2016'da copa americayi kaybederken FIFA Messi'ci değildi. Ama 2022'de WC'yi alırken FIFA Messi'ci peki o zaman 2013'te Ballon D'Or'u Ronaldo alırken, şikeyle Bayern Münih'i yenerken arkasında FIFA yoktu o zaman. Holigan bir insan değilim Barça taraftarı olabilirim ama şikeyle Chelsea'yi yendikleri maça reddetmiyorum. Bu sene bomboş dediğin Messi laures, FIFA the best, ligue 1, ligue süper kupası, yılın oyun kurucu ödülünü aldı üstüne 60 g+a yaptı. İlk satırdan itibaren okumamanın sebebi Messi hateri olan yanmış ronaldocu olman.

Geri
Yukarı