Mesut Özil Transferi Hakkında Düşünceleriniz

Fakat şunu söylemek isterim 3 4 kişi var beyaz TV de çıkıyorlar devamlı. Onların saçma sapan muhabbetlerini, tartışmalarını binlerce kişi izlemekten ne anlıyor. Biri açıklayabilir mi? Hep merak etmisimdir de.

Eğlenmek için izliyorum ben mesela zaten düzgün spor haberlerini ya sabah kahvaltida televizyondan ya da arabada radyodan. Saat 12 ciddi haber dinleyesi gelmiyor insanin.

Ben kendisinden ümitliyim. Kulüp tarihinin en büyük transferlerinden biri. Bir süre form tutması, takıma ve lige alışması gerek.

32 yaşına gelmiş adama para yediren dandik takımımızla gurur duyabiliriz yaşlanmakta olan futbolcuları bize kitliyorlar 2. falcoa vakası.

Onun yerinde olsam Almanya da kalmaya devam ederdim. Ama kendi seçimi. Bu yüzden hoş gelmiş de benim futbol ile ilgim pek yok. Geniş çaplı yorum yapamayacağım. Fakat şunu söylemek isterim 3 4 kişi var Beyaz TV de çıkıyorlar devamlı. Onların saçma sapan muhabbetlerini, tartışmalarını binlerce kişi izlemekten ne anlıyor. Biri açıklayabilir mi? Hep merak etmisimdir de.
Futbol dan sonra Türkiye de siyasete atılacakmış.

Bir Fenerbahçe'li olarak umudum var ama belirli bir süre sonra Acun'un halı saha arkadaşı olup, kariyeri bittiğinde ise gençlik ve spor bakanı olabileceğinden endişeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı