Meta Quest 2 alınır mı?

YağızAWAD

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 13 yaşında program vs yaparak para kazanıyorum.
PlayStation 5 üst düzey bir bilgisayarım var.
Biraz araştırdım Meta Quest 2 tam olarak bütçeme uygun.
Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce alınır mı?
Heralde VR gözlüğünden söz ediyorsunuz şunu diyim size vr'a özel adam akıllı oyun çıkmadı. Denemek istiyorsan cafelerde felan var ordan deneyebilirsin ve 2 saat oynayınca insanlar kusuyor felan tabi siz bilirsiniz sizin kararınız.

Sizce alınır mı?
Sanırım gerçekten para kazanıyorsun ve harcamak istiyorsun.Bence hevesini alıp 2 güne bırakırsın.Bence alma.

program vs yaparak para kazanıyorum.
VR gözlüğünden tam olarak ne yapacaksanız sadece oyun için alacaksanız alınmaz VR için adam akıllı oyun yok dediğim gibi denemek isterseniz cafelerde felan var deneyebilirsiniz.

Sanırım gerçekten para kazanıyorsun ve harcamak istiyorsun.Bence hevesini alıp 2 güne bırakırsın.Bence alma.
Bencede alınmaz.

O kadar para vermeye gerek yok VR'lara bence kiralayarak hevesinizi alabilirsiniz. Zaten çok bir oyun yok ben Half Life Alyx için kiralamıştım.

Ne yapmak istediğinize bağlı. Oyun oynamak için alıyorsanız bilgisayar üzerinden SteamVR oyunları oynayarakta eğlenebilirsiniz fakat bırakıp köşeye koyacak olmanız bence cok olası bir imkan. Uzun zamandır Quest 2 kullanıyorum gerek fitness uygulamaları gerek film veya oyunlar için beni gayet sıkmıyor. Kişiden kişiye değişen bir şey sadece oyun için alacaksanız hevesini gidermesi adına kiralama servislerini kullanmanızı öneririm açıkcası.

Biraz araştırdım meta Quest 2 tam olarak bütçeme uygun.
Sizce alınır mı?

4 yıldır VR kullanan birisi olarak ve aynı zamanda güncel olarak 3 farklı VR headsete sahip olarak (HTC Vive, Quest 2, HTC Vive Pro 2) bence alınır. Size kalmış, eğer iyice araştırdıysanız, paranız varsa ve cidden kullanacağınızı düşünüyorsanız sıkıntısız alabilirsiniz. Ama üst düzey bilgisayarınız olduğu için Quest 2 yerine HTC Vive modelleri tercih ederdim ben. VR'da adamakıllı oyun yok diyenler eline VR sürmemiş adamlar. Half-Life: Alyx, Boneworks, Bonelab gibi büyük ve hikayeli oyunlar var, onların yanında daha minigame gibi olan Beat Saber tarzı oyunlar var. Bir de onun yanında daha takılmalık olan Vrchat gibi oyunlar var. Cidden uzun vadeli kullanacağını düşünüyorsan yapabileceğin en iyi seçimlerden biri olur. Eğer 2 gün kullanıp bırakacağını düşünüyorsan mantıklı değil.

4 yıldır VR kullanan birisi olarak ve aynı zamanda güncel olarak 3 farklı VR headsete sahip olarak (HTC Vive, Quest 2, HTC Vive Pro 2) bence alınır. Size kalmış, eğer iyice araştırdıysanız, paranız varsa ve cidden kullanacağınızı düşünüyorsanız sıkıntısız alabilirsiniz. Ama üst düzey bilgisayarınız olduğu için Quest 2 yerine HTC Vive modelleri tercih ederdim ben. VR'da adamakıllı oyun yok diyenler eline VR sürmemiş adamlar. Half-Life: Alyx, boneworks, bonelab gibi büyük ve hikayeli oyunlar var, onların yanında daha minigame gibi olan beat saber tarzı oyunlar var. Bir de onun yanında daha takılmalık olan vrchat gibi oyunlar var. Cidden uzun vadeli kullanacağını düşünüyorsan yapabileceğin en iyi seçimlerden biri olur. Eğer 2 gün kullanıp bırakacağını düşünüyorsan mantıklı değil.

Hocam ben de meta Quest almayı planlıyorum birkaç sorum olsa cevaplayabilir misiniz ona göre alacağım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı