Microsoft FTC davasını kazandı Activision satın alımına hak kazandı!

Şu şunu aldı tekel oldu diyenleri anlayamıyorum. Her firmanın kendi güçlü markaları var, tekel olmak öyle 1-2 firma almakla olacak şey değil.

Hepsi fanboy fazlası değiller maalesef Sony alınca iyi süper Microsoft alınca ama kanka "tekel" ya olmaz. 😃

Önümüzdeki günlerde Sony'nin de buna cevap olarak satın alım gerçekleştireceğini düşünüyorum ancak bu kadar büyük olmaz.
Sony'nin aceleyle Bungie alma sebebi zaten bu satın alımdı hocam. Bungie'e online oyun yaptırıyorlar ve yapılan online oyunlarda kalite kontrol sağlatıyorlar. Mesela Last of Us Online Bungie oyunu beğenmedi diye ertelenmiş söylentisi var.

Sony'nin aceleyle bungie alma sebebi zaten bu satın alımdı hocam. Bungie'e Online oyun yaptırıyorlar ve yapılan Online oyunlarda kalite kontrol sağlatıyorlar. Mesela Last of Us Online bungie oyunu beğenmedi diye ertelenmiş söylentisi var.

Sony daha adam olamadı herhalde ki hala iron Galaxy tekmelenerek kovulmadı çünkü bu firma Sony bünyesinde kendisine yer buldukça Sony benim için her zaman maça 3-0 mağlup başlar.

Sony'nin aceleyle Bungie alma sebebi zaten bu satın alımdı hocam. Bungie'e online oyun yaptırıyorlar ve yapılan online oyunlarda kalite kontrol sağlatıyorlar. Mesela Last of Us Online Bungie oyunu beğenmedi diye ertelenmiş söylentisi var.
PlayStation zaten yıllardır kendi Call of Duty'sini yapmaya çalışıyor. Killzone denediler ama tutmadılar şimdi de isim yapmış markaların online oyunlarını yapıyorlar.

Sony daha adam olamadı herhalde ki hala iron Galaxy tekmelenerek kovulmadı çünkü bu firma Sony bünyesinde kendisine yer buldukça Sony benim için her zaman maça 3-0 mağlup başlar.
İron Galaxy PlayStation Studios'a bağlı değil sanırsam. Oyunları diğer platformlara port eden bir firma başarılı işleri de var. Ancak son işleri berbattı o ayrı konu.

Iron Galaxy Playstation şirketi değil hocam. Playstation şirketi olan port firması Nixxes. Onlar da Spider-Man'leri port etti.

Iron Galaxy PlayStation şirketi değil hocam. PlayStation şirketi olan port firması nixxes. Onlar da Spider-Man'leri port etti.

Bir daha asla çalışılmaması gerekir iron Galaxy ile mide bulandıracak bir port deneyi olmuştu asla yaşatılmaması gerekir bir kez daha.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı