Microsoft Lumia 535 nasıldır ?

Knock on özelliği önemli değil. Sadece sitede Nokialara Windows Phone 10 gelmiyecek diye bir yazı gördüm ve ondan şüphelendim.
Tüm WP8 ve WP8.1 işletim sistemi kullanan cihazlara W10 gelecektir.Microsoft telefonlarına 3 yıl güncelleme sözü veriyor ben 2 yıldan beri Lumia 920 kullanıyorum ve bana bile W10 güncellemesi verilecek.

Bütçen varsa Lumia 930 al, ekonomik bir şey istiyorsan 535 doğru bir seçim.
Doğru diyorsun ama yanına başka şeyler alıcağım. Mesela Microsoft Band Türkiye' ye gelince ondan almayı düşünüyorum ve üstüne para kalırsa kulaklık alacağım.

Nokia 1320 aldım yeğene gayet memnun cihazından tek sorunu kamera biraz kötü ama yeterli düzeyde.
Onu almayı düşünüyordum ama devasal boyutta.

Benim gözüme takılan nokta dokunmatik bu telefon hakkında istersen 435 gibi serileri bekle istersen 600 serisine yönel ama 1 GB olanlara 700'de olabilir bütçe az ise.
Sayende 630 almayı karar verdim saol.

Doğru diyorsun ama yanına başka şeyler alıcağım. Mesela Microsoft Band Türkiye' ye gelince ondan almayı düşünüyorum ve üstüne para kalırsa kulaklık alacağım.

Onu almayı düşünüyordum ama devasal boyutta.

Sayende 630 almayı karar verdim saol.
Sar değerini önemsiyorsan o cihazı tavsiye etmem. 1,52 W/kg sar değeri vardı galiba.

620'nin sar değeri gayet iyi ancak 512 MB Ram var. Önünüzde iki seçenek kaldı 700 serileri sanırım :)
625'in SAR değeri çok iyi. İnternette ürüne baktığımda ürün çok beğenilmiş.

625'in SAR değeri çok iyi. İnternette ürüne baktığımda ürün çok beğenilmiş.
Ben bir de kenarları düz değil kavisli tasarımları seviyorum.

Ram miktarı az ancak pek sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum ileride yetersiz kalması dışında.
Tercihinizi 1 GB Ram olan cihazlardan yapmaya çalışın derim gerekirse 2.ellerde bakın.
Eğer seçeneğiniz pek yok ise bu telefon uygun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı