Millenicom iptal işlemini gerçekleştirmiyor

KınalıKuzu

Centipat
Daha fazla  
Millenicom başvurusu gerçekleştirdim sonradan upload hızı yüzünden vazgeçtim. Cumartesi saat 19:00 gibi aradım onları yani bugün, kendileri iptal işlemini gerçekleştiremeyeceklerini şu saatlerde uzman ekip mesai dışı olduklarını ve yalnızca hafta içi yardım edeceklerini söylediler.

Sınavlar başlıyor internetsiz kaldım acaba gercekten öyle mi yoksa tongaya mı düşürdüler beni, e-Devlet'ten herhangi bir onay gerçekleştirmedim henüz sesli onay da vermedim ön başvuru gibi bir şeyin içerisindeyim beni kurtaracak olan var mı?

TurkNet'e başvuruda yapamıyorum "başka bir sağlayıcıdan başvurunuz devam etmekte " uyarısı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam keşke başka firmaya geçiş yapsaydın. İptal olursa tekrar bağlantı gerekebilir.
Portum zaten gitti onun içinde ayrı başvuru yapacam ne yazık ki millenicom kurbanı olduk. Kimseye tavsiye etmeyin, ne yapmam gerek peki hocam 3-4 kez aradım aynı şahıs açtı robot gibi aynı şeyleri söyledi nerde 7/24 hizmet çok sinirliyim.

Türknet'i arasam onların yetkisi varmıdır acaba ?

Portum zaten gitti onun içinde ayrı başvuru yapacağım ne yazık ki Millenicom kurbanı olduk. Kimseye tavsiye etmeyin, ne yapmam gerek peki hocam 3-4 kez aradım aynı şahıs açtı robot gibi aynı şeyleri söyledi nerede 7/24 hizmet çok sinirliyim.

TurkNet'i arasam onların yetkisi var mıdır acaba?

Hocam port iptal olduysa, TurkNet'in bir şey yapacağınız sanmıyorum.

Hocam port iptal olduysa, TurkNet'in bir şey yapacağınız sanmıyorum.

Hocam hikaye şöyle biz Türk Telekom taahhüdü bitti diye TurkNet'e başvuru yaptık yaparken garanti olsun diye Türk Telekom fesih işlemi gerçekleştirdik ama keşke yapmasaydık port gitti sonra aradılar şöyle böyle portu açacağız o yüzden işlemleri en baştan aldık sonra da 2.kez abonelik gerçekleştirirken promosyon kodunu girmeyi unuttuk, abonelik işlemi esnasında e-Devlet dijital sözleşmeyi iptal ettik dedik ki promosyon kodunu girek öyle abone olalım dedik o işlemi de batırdık başvuruyu aradık iptal ettirdik o aşamada dedik fazla beklemeyelim Millenicom'a geçtik sonrası anlattığım gibi Millenicom başvurusunu iptal ettikten sonra ise TurkNet'e kalıcı olarak geçeceğiz. 😅

Hocam hikaye şöyle biz Türk Telekom taahhüdü bitti diye TurkNet'e başvuru yaptık yaparken garanti olsun diye Türk Telekom fesih işlemi gerçekleştirdik ama keşke yapmasaydık port gitti sonra aradılar şöyle böyle portu açacağız o yüzden işlemleri en baştan aldık sonra da 2.kez abonelik gerçekleştirirken promosyon kodunu girmeyi unuttuk, abonelik işlemi esnasında e-Devlet dijital sözleşmeyi iptal ettik dedik ki promosyon kodunu girek öyle abone olalım dedik o işlemi de batırdık başvuruyu aradık iptal ettirdik o aşamada dedik fazla beklemeyelim Millenicom'a geçtik sonrası anlattığım gibi Millenicom başvurusunu iptal ettikten sonra ise TurkNet'e kalıcı olarak geçeceğiz. 😅

Babam işin içinde olduğu için işler biraz karıştı

Geri
Yukarı