Mimarlık için laptop tavsiyesi

purecx

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi daha çok tasarım programları için kullanacağım. Şu anda bu bilgisayarı gözüme kestirdim. Sizin de yorumlarınızı almak isterim. Fiyatı donanımına göre nasıl? Veya tasarım ihtiyacımı karşılar mı? 10.000TL'yi geçmeyecek şekilde tavsiyelere de açığım. (Link bıraktığım laptopu 16 GB RAM'e yükseltip kullanacağım eğer alırsam.)

Açıkçası depolamaya ihtiyacım yok oyun oynayan bir insan değilim en fazla csgo indiririm. Lenovoya ram ekledikten sonra maliyeti bana 9300 lere falan gelecek ve 1650Tİ olması da bi artısı bu yüzen link daha mantıklı geldi. ve HP Pavillion nedense bana güven vermiyor sebepsizce..

Açıkçası depolamaya ihtiyacım yok oyun oynayan bir insan değilim en fazla csgo indiririm. Lenovoya ram ekledikten sonra maliyeti bana 9300 lere falan gelecek ve 1650Tİ olması da bi artısı bu yüzen link daha mantıklı geldi. ve HP Pavillion nedense bana güven vermiyor sebepsizce..
Pavilion bende almamanızı öneririm. Soğutma anlamında ciddi sorunları var.

Açıkçası depolamaya ihtiyacım yok oyun oynayan bir insan değilim en fazla CS:GO indiririm. Lenovo'ya RAM ekledikten sonra maliyeti bana 9300'lere falan gelecek ve 1650 Ti olması da bir artısı bu yüzen link daha mantıklı geldi. Ve HP Pavilion nedense bana güven vermiyor sebepsizce.
Depolama değil ama ekran senin için önemli. HP'nin bu modeli de Lenovo ile aynı standartta bir model. Hangisi sana mantıklı geliyorsa onu seç. RAM'in uyumsuz olabileceği ve ekranın büyük olmasını da göz önünde bulundur.

Depolama değil ama ekran senin için önemli. HP'nin bu modeli de Lenovo ile aynı standartta bir model. Hangisi sana mantıklı geliyorsa onu seç. RAM'in uyumsuz olabileceği ve ekranın büyük olmasını da göz önünde bulundur.
Hocam haklısınız evet ama HP de 16'1 inç yani çok aman aman bir fark yok aslında ekranda. RAM'i de direk servisten temin etmeyi planlıyorum.
Pavilion bende almamanızı öneririm. Soğutma anlamında ciddi sorunları var.
Arkadaşım da aynı sorundan dert yandığı için sıcak bakmıyorum.

İşlemcisi i5-10300H'dan daha performanslıdır. Fiyatı da uygun.

AMD ye hakim değilim. Ekran kartı GTX1650Ti dan daha mı iyi?

şu bilgisayarı f/p olarak yorumlayabilecek olan var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı