Minecraft Co-op Nasıl Oynanır?

Hyacinthus

Decapat
Yer
St. Petersburg/Rusya Federasyonu
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar, şimdi ikimizde de orijinal hesap var. Aynı evde değiliz. İkimizin server falan kurmadan birbirine bağlanması gibi bir durum var mı? Bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim. Benim cihazım macOS onun Windows 10 sorun olur mu?

Server her türlü kurmanız gerekiyor. Hamachi bile bir server kurma işlemidir. Aternos'tan kurabilirsiniz ancak bazen çok uzun sıra oluyor. YouTube'dan bakıp Hamachi'den kurabilirsiniz ancak internetinizin iyi olması gerekiyor.

Aternos açın hocam 3 kişiye kadar pingsiz oynayabilirsiniz. Bedava ayrıca.

Ve 250 dakika bekleme süresi var. Her 24 saatte de sunucu reset atıyor bir 250 dakika daha bekliyorsun.

Server her türlü kurmanız gerekiyor. Hamachi bile bir server kurma işle midir? Aternos'tan kurabilirsiniz ancak bazen çok uzun sıra oluyor. YouTube'dan bakıp Hamachi'den kurabilirsiniz ancak internetinizin iyi olması gerekiyor.

Hamachi artık eskisi gibi değil. İnternet iyi olsa bile çok fazla lag ve gecikme var artık.

Hocam ben arkadaşımla 4-5 aydır modlu oynuyorum Hamachi üzerinden. Eğer iyi bir interneti varsa Server'ı kuran kişinin hiçbir sorun olmuyor. Gayet güzel bir şekilde oynayabilirsiniz. Hiçbir zaman lag oluyor diye şikayet etmedik. Ama ufak laglar arada bir oluyor. Sadece rahatsız edici değil.

Değerli zamanını ayırıp cevap veren herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar deneyeceğim dediğiniz yöntemleri.
Ploudos, Aternos'tan daha hızlı açılıyor ve ping sorunu yaşama ihtimaliniz çok az.

Dediğiniz siteyi denedim çok da beklemeden sunucu kurup oynayabildim çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı