Çözüldü Minecraft'ta geri sayım eklentisi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

verxexe

Femtopat
Daha fazla  
Blokları belirli bir koordinata kadar koyduktan sonra geri sayım olması gerekiyor. Bloklardan herhangi biri kırılınca geri saymayı kapatması gerekiyor. Nasıl yapabilirim, yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet üzerinde "Minecraft countdown plugin" veya "Minecraft timer plugin" diye aratırsanız pek çok plugin bulabilirsiniz. Dediğiniz blok kırılma işlevinden sonra geri sayma başlatma olayını karşılar mı bilmiyorum fakat şu plugin iş görebilir.

Customisable olarak yazılmış başlık, belki özel komutlar oluşturulabiliyordur. Veya çok az bir Java bilginiz varsa kodun içeriğinde ufak değişiklikler ile dediğiniz işlevi sağlatabilirsiniz.

İnternet üzerinde "Minecraft countdown plugin" veya "Minecraft timer plugin" diye aratırsanız pek çok plugin bulabilirsiniz. Dediğiniz blok kırılma işlevinden sonra geri sayma başlatma olayını karşılar mı bilmiyorum fakat şu plugin iş görebilir.

Customisable olarak yazılmış başlık, belki özel komutlar oluşturulabiliyordur. Veya çok az bir Java bilginiz varsa kodun içeriğinde ufak değişiklikler ile dediğiniz işlevi sağlatabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
İnternet üzerinde "Minecraft countdown plugin" veya "Minecraft timer plugin" diye aratırsanız pek çok plugin bulabilirsiniz. Dediğiniz blok kırılma işleivndne sonra geri sayma başlatma olayını karşılar mı bilmiyorum fakat şu plugin iş görebilir.

Hocam peki bunu komut blockları ile yapmak istesem komut blocklarını sürkeli çalıştıran bir redstone sistemi nasıl yapabilirim bir video var mı?

Hocam peki bunu komut blockları ile yapmak istesem komut blocklarını sürkeli çalıştıran bir redstone sistemi nasıl yapabilirim bir video var mı?

YouTube'da birçok İngilizce kaynak vardır bununla ilgili. Dediğim gibi aratma yaparsanız ulaşabilirsiniz. Fakat benim direkt kızıltaş sistemleri hakkında bilgim yok. Pluginler alakalı da bilgim yok pek.

Geri
Yukarı