Misafir Çocuğuna Nasıl Davranırsınız ?

Ölüyorum hocam. 7 yaşındaki çocuk bilgisayarıma gelip "ben buna cesego indireceğim!" deyince ölüyorum.
Ya da bana gelen misafir çocukları gamer, bilemiyorum. Teki beni novadan boostlamıştı.

Evet, ölmüyoruz. İşkence çekiyoruz.
Hocam, sen başkalarının evine gidip hiçbir zaman bilgisayar oynamadın mı? Çocukları idare ediverin, gönüllerini alıverin. Yani ölmüyorsunuz da işkence de çekmiyorsunuz.

Hocam, sen başkalarının evine gidip hiçbir zaman bilgisayar oynamadın mı? Çocukları idare ediverin, gönüllerini alıverin. Yani ölmüyorsunuz da işkence de çekmiyorsunuz.

Hocam boş verin biraz sevap işlemek bile zor olmuş çocuk senin bilgisayarını sanki 10. kattan atacak aç bir Minecraft oynasın işte.

Genelde yanlarında psikopat anneleri ile geldikleri için pek bir şey yapamıyorum geçen sene bir tanesi CS oynarken hileye denk geldim deyip klavyemi ortadan ikiye ayırmıştı annem yüzünden hiçbir şey yapamıyorum en kötü yanıda bilgisayarımı tamamen kendi param ile almam.

Yaramazlık yapmadığı sürece çocuk gözüyle bakıyorum.
Ama şımarıyorsa, annesi salonda diyelim. Ben bebeyi herhangi bir odaya götürüyorum kulağını çekiyorum yanaklarını sıkıyorum ve totosuna vurup 2 kelam laf ettikten sonra salıyorum. Evden gidene kadar rahat duruyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı