MK 677 alınmalı mı?

Yemek yemezsen ne kilo alırsın ne de kas geliştirirsin, sarms da kullansan steroidde kullansan yemek yemeyi öğreneceksin arkadaşım önce bir acemilikten kurtul kalori ve makro takibi yap zaten gelişim olur.

Son düzenleme:
Ya kardeşim 6 ayda ne bekliyorsun her zaman bu formda söylerim bunu gene söylüyorum 6 ayda ellerinde nasır çıktıysa şükret bir dur bakalım yap bi 2 3 yıl daha adam gibi sonra kafaya koyduysan sarms veya steroid kullanırsın

Yahu kilo alınmıyor diye sarms mı kullanılır Allah aşkına akıl var mantık var, o zaman tüm 50-60 kilo spora yeni başlamış elemanlar bassın steroidler sarmsları herkes kaslı gezsin. O işler öyle olmuyor senin gördüğün sosyal medyada ilaçlı fizikler bir anda ilaç kullanmadı, hepsinin 2-3 yıl natural gelişimleri var en azından ve profesyonelce ilaç kullanıyorlar. Kendin demişsin kütle alamadım kilo alamadım kaslar gelişmiyor diye, 6-7 ay baya kısa düzgün bir fizik için ama gözle görülür hiç değişim yoksa demek ki ne yemek yemeyi biliyorsun ne de antrenman yapmayı, sen bunları bilmeden ilaç mı kullanacaksın? olacakları sana söyleyeyim verdiğin tüm para boşa gidecek gelişemeyeceksin ve sağlığından olacaksın yapma.

Yahu kilo alınmıyor diye sarms mı kullanılır Allah aşkına akıl var mantık var, o zaman tüm 50-60 kilo spora yeni başlamış elemanlar bassın steroidler sarmsları herkes kaslı gezsin. O işler öyle olmuyor senin gördüğün sosyal medyada ilaçlı fizikler bir anda ilaç kullanmadı, hepsinin 2-3 yıl natural gelişimleri var en azından ve profesyonelce ilaç kullanıyorlar. Kendin demişsin kütle alamadım kilo alamadım kaslar gelişmiyor diye, 6-7 ay baya kısa düzgün bir fizik için ama gözle görülür hiç değişim yoksa demek ki ne yemek yemeyi biliyorsun ne de antrenman yapmayı, sen bunları bilmeden ilaç mı kullanacaksın?
Çok doğru hep zaten söyledim şu sosyal medyada bu spor içeriklerini yasaklayacaksın ya baksana çoluk çocukların psikolojisini bozuyor harbiden bozuyor

Kullandığın şey oral sarms yani sen herşeyini 10 da 10 yapıyor musun da sarms veya küre giriyorsun ? Yemeğin,antremanın,uyku düzenin herşeyin iyi seviyede ise zaten gelişirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı