MK 677 alınmalı mı?

Çok doğru hep zaten söyledim şu sosyal medyada bu spor içeriklerini yasaklayacaksın ya baksana çoluk çocukların psikolojisini bozuyor harbiden bozuyor
Gençleri yanlış yönlendiriyorlar hep, sanki herkes yarışmaya çıkacakmış gibi bir algı yapıyorlar natural ortalama bir fizik duruma göre 2-3 yılda yapılır sabretmek lazım benim tam 1 yıl oldu ve 63 kilodan 86 kiloya çıkarken hep deneme yanılma yöntemi ile geliştim, bazen kilo almam durdu kaloriyi arttırdım vb. bunları bilmek gelişim açısından bayağı önemli. 6-7 ayda hiç kilo alınmadıysa demek ki yapılan büyük bir yanlış var ve düzeltilmiyor, spora başlamadan önce benim de söyleyip durduğum "çok yiyorum ama kilo alamıyorum" tamamen kalori hesabı yapılmadığı için oluyor. Forumda birisini daha görmüştüm 1 buçuk yıl spor yapıp sadece 4 kilo alabilmişti, gerçekten ilginç bir durum antrenmandan öte beslenme önemsenmediği için gelişim olmuyor.

Çok doğru hep zaten söyledim şu sosyal medyada bu spor içeriklerini yasaklayacaksın ya baksana çoluk çocukların psikolojisini bozuyor harbiden bozuyor
Bin farklı faktörü var. Kamerası, efekti, ışık açısı, pozlama vb. Daha yeni başlamış eleman bunların gazına gelip geri dönüşü zor olan bir şeye başvurmayı düşünüyor. Cidden bir şekilde denetlenmeli bu içerikler hepsi şunu yap buran böyle olsun diyen elemanlar yüzünden oluyor.

Artı -1 Eksi
Bin farklı faktörü var. Kamerası, efekti, ışık açısı, pozlama vb. Daha yeni başlamış eleman bunların gazına gelip geri dönüşü zor olan bir şeye başvurmayı düşünüyor. Cidden bir şekilde denetlenmeli bu içerikler hepsi şunu yap buran böyle olsun diyen elemanlar yüzünden oluyor.
Aynen adam çakmış kalçadan ilacı geliyor diyorki işte şu hareketi yapın kollarınız 45 santim olcak göğüsler patlayacak sen o hareketi 50 yılda yapsan hiçbirşey olmayacak sosyal medyadaki %99 yalancı bak kalıbımı basarım hepsi para ve prim peşinde olan çoluk çocuk gençlere oluyor al işte misal bu bir örneği de burada daha 6 aydır spor yapıyor ben gelişemiyorum ilaç kullanacam lan bismillah daha 6 ayda ne bekliyorsun da ne oldun mr. Olympia falan mı olmayı bekliyordun 6 ayda ellerin nasır bağladıysa şükret abicim bakın bu işin olayı sabır sabır sabır zamanla yavaş yavaş

Yeni konular

Geri
Yukarı