Modem ısınması ve oyunlarda ping

Archives

Hectopat
Daha fazla  
Geçen yaz oyun oynarken lag fazla olmazdı, bu yaz ne olduysa oyun lagdan geçilmiyor ve çoğu zaman oyundan atıyor. Bu durumun sebebi nedir ? Üstelik internetten internet hızımı lagımı ölçyorm gayet normal çıkıyor. Pingin hatta 1 çıktığını bile gördüm ama oyuna girince aşırı lag nedir bunun sebebi ve çözüm için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Modem çok ısınıyor bundan olabilirmi acaba :?

Modemi ters tutmayı denedim. O kadarda faydası olmadı. Acaba bu tünel bağdaştırıcısyla alakalı olabilirmi ternedo tünel bağdaştırıcımda sorun var kod 10 hatası veriyor.Modeme benden başka bağlanan yok. Kablosuz. Ping 1 olmasa bile en yüksek 20 yi gösterdi şu ana kadar. Bu da az bir ping sonuçta.

Ping'in 1 olması imkansız. Fiber ile dahi 5ms oluyor. Modeme senden başka bağlanan var mı? Download ya da upload var mı? Isınma da etkiler ama o kadar ısınacağını sanmıyorum.
Modemi ters tutmayı denedim. O kadarda faydası olmadı. Acaba bu tünel bağdaştırıcısyla alakalı olabilirmi ternedo tünel bağdaştırıcımda sorun var kod 10 hatası veriyor.Modeme benden başka bağlanan yok. Kablosuz. Ping 1 olmasa bile en yüksek 20 yi gösterdi şu ana kadar. Bu da az bir ping sonuçta.

Burada ki arkadaşların diyeceği de yapacağı da sınırlı. Modemini al başka bir yerde dene. Fakat başka yerde denemekten önce teredo tünel bağdaştırıcısı sorunun için sürücünü güncelleştirmeyi dene. Güncelleştirmeyi yaptığın halde bir değişim olmaz ise modemi başka bir yerde dene. Yine aynı sıkıntılarla karşılaşırsan bir teknik servise ve ya garantisi var ise oraya yolla.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı