Monitör ekranında yatay çizgi sorunu

blntsrts

Kilopat
Daha fazla  
Yeni monitör ve PC aldım. Windows yükledikten sonra ekranın tam ortasında yatay çizgi olduğunu fark ettim. Sebebi nedir, nasıl çözebilirim?

B6870D0A-AE3A-4CCA-9371-4765C6106F64.jpeg

Muhtemelen monitör kaynaklıdır. Değişim veya iade yapabilirsiniz. Yazılımsal bir sıkıntı ise bilgim yok bilen arkadaşlar yazacaktır.

Muhtemelen monitör kaynaklıdır. Değişim veya iade yapabilirsiniz. Yazılımsal bir sıkıntı ise bilgim yok bilen arkadaşlar yazacaktır.
Teşekkürler cevap için umarım öyle değildir başka monitörüm yok ve bilgisayarı kullanmam lazım Ayrıca ekran sanki tam net değil 1080p de
Ölü piksel olabilir mi acaba ?
Valla hocam bilmiyorum ki hiç anlamam :/

Teşekkürler cevap için umarım öyle değildir başka monitörüm yok ve bilgisayarı kullanmam lazım ayrıca ekran sanki tam net değil 1080P'de.

Valla hocam bilmiyorum ki hiç anlamam :/

Ekran kartla alakalı bir şey olabilirmiki evde monitore PC'yi bağlamayıp bakabilir misiniz berki monitorde bir sıkıntı yoktur sorun ekran kartındadır? Ek olarak bu konuya bir bakmanızı öneririm Monitörde yatay çizgi kayma sorunu - Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı