Monitör güncellemeden sonra yeniden başlatırken siyah ekranda kaldı

Layspa

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows güncellemeleri, ekran kartı güncellemesi, Armoury Crate üzerinden güncellemeler yaptım. Hepsinin bittiğine emin olduktan sonra güncelleştir ve yeniden başlat seçeneğine tıkladım. Ama ASUS yazısı monitöre geldikten sonra siyah ekranda öylece kalıyor. Birkaç defa reset attım düzelmedi. Fare ve klavye de çalışmıyor.

Hocam ilk yüklediğiniz zaman böyle yapabiliyor biraz bekleyin düzelmesini.

Eğer gene düzelmiyor ise yanlış yazılım kurmuş olabilirsiniz. Genelde otomatik driver kuran uygulamaları kullanmayınız. Kendiniz manuel bir şekilde kurun.
Soruna gelecek olursak BIOS pilini çıkar tak tüm kablolari çıkar tak RAM'lerı çıkar tak dene biraz düzelir.

Yok hocam, her bir sürücüyü direkt olarak kendi uygulamasından indirdim. Farklı uygulamalar kullanmıyorum.
Eğer gene düzelmiyor ise yanlış yazılım kurmuş olabilirsiniz. Genelde otomatik driver kuran uygulamaları kullanmayınız. Kendiniz manuel bir şekilde kurun.
Soruna gelecek olursak BIOS pilini çıkar tak tüm kablolari çıkar tak RAM'lerı çıkar tak dene biraz düzelir.

win+ctrl+shift+B ekran kartını resetler.denediniz mi?
Hocam klavye ve mouse çalışmıyor.

Yok hocam, her bir sürücüyü direkt olarak kendi uygulamasından indirdim. Farklı uygulamalar kullanmıyorum.

Hocam klavye ve mouse çalışmıyor.

RAM'i, BIOS pilini falan çıkar yapabilirisn düzelcektir muhtemelen bence bir dene tabii biliyorsan çıkar tak yapmayı.

O zaman burakayan hocamızın dediği gibi yaparsanız düzelir ben klavye ve mouse istisnasını görmedim özür dilerim
Önemli değil hocam, deneyeceğim.
RAM'i, BIOS pilini falan çıkar yapabilirisn düzelcektir muhtemelen bence bir dene tabii biliyorsan çıkar tak yapmayı.
Hocam BIOS pili nasıl çıkarılır bilmiyorum ama ekran kartı ile RAM'leri çıkarıp yeniden takabilirim.

Hocam BIOS pili nasıl çıkarılır bilmiyorum ama ekran kartı ile RAM'leri çıkarıp yeniden.

Hocam BIOS pili nasıl çıkarılır bilmiyorum ama ekran kartı ile RAM'leri çıkarıp yeniden takabilirim.

YouTube'dan bakıp yapabilirsin kolay zaten genelde sorun çözücü olur BIOS pili.
YouTube'dan bakabilirsin.

Üst kısmı gene üst kısma gelsin BIOS pilinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı