MONSTER ABRA A5 V1.1 vs Asus N550JK-CN167D

Hangisini alayım?

• Oy verenlerin toplamı
    18
Valla msi gt70 domınator alacaktım şimdi monster kafamda var ovdunuz valla kafam cok karişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlara aslında monster'dan bir reklam ücreti verilebilir, asus alacaktım ben de monster'a döndüm :D
Ben de monster la asus arasında kaldım monster alırsam v1.1 almayı düşünüyorum. 850m in ddr3 olması biraz düşündüruyor beni ama kasası parça kalitesi daha iyi duruyor.

Ben de monster la asus arasında kaldım monster alırsam v1.1 almayı düşünüyorum. 850m in ddr3 olması biraz düşündüruyor beni ama kasası parça kalitesi daha iyi duruyor.

Ben de aynı durumdayım. Asusun görünüşü çok şık, ve kasa kalitesi gerçekten iyi. Ee bir de Asusun asus olması var.. Sadece dışarıdan bakacak olsam düşünmeden Asus derdim. Ama ekran kartı olarak ciddi puan farkları oynuyor.

Uzun süre oyun oynamak amacı ile alıyorum. Ekran kartı, tasarımdan daha mühim olduğu için Monster'da karar kıldım. Umarım pişman olmam.. Tasarım, klavye ve ses olarak v2.1 daha iyi araştırmasını yaptım. O yüzden onu beklemekteyim.

Ben de aynı durumdayım. Asusun görünüşü çok şık, ve kasa kalitesi gerçekten iyi. Ee bir de Asusun asus olması var.. Sadece dışarıdan bakacak olsam düşünmeden Asus derdim. Ama ekran kartı olarak ciddi puan farkları oynuyor.

Uzun süre oyun oynamak amacı ile alıyorum. Ekran kartı, tasarımdan daha mühim olduğu için Monster'da karar kıldım. Umarım pişman olmam.. Tasarım, klavye ve ses olarak v2.1 daha iyi araştırmasını yaptım. O yüzden onu beklemekteyim.
Evet monster almalı ama v1.1 in ısı değerleri daha iyiymiş tasarımdan vazgeçip performansa döndüğüne göre daha az ısınanı seçmek daha mantıklı değil mi?

Evet monster almalı ama v1.1 in ısı değerleri daha iyiymiş tasarımdan vazgeçip performansa döndüğüne göre daha az ısınanı seçmek daha mantıklı değil mi?

1.ABRA A5 V1.1 Clevo kasaymış, ABRA A5 V2.1 ise MSI kasa.

2.Hoparlör olarak v2.1 daha iyi.

3.Mavi ışıklı şık bir klavye var v2.1'de.

4.Bana göre v2.1'in tasarımı daha şık.

Ama v1.1'in de soğutması daha iyi ve pili daha uzun süre gidiyormuş. Seçim artık sana kalmış ben V2.1'i seçtim. Çünkü illa ki bir soğutma alırım ayrıca. Pil zaten sorun değil oyun oynarken mecbur sarja takılı oynayacağım.

Arkadaşlar benim monster işi yattı büyük ihtimalle asus veya lenovo alacağım. Çünkü maximum karta 9 taksite 150TL gibi bir vade farkı alıyor. 2.750'de bütçemi aşıyor. 2500 civarında asus alacağım büyük ihtimalle üzülerek.

150 tl o kadar büyük bir para değil bence 2.500 veriyorsan, 150 tl için Asus'u alma derim 1 ay bekle topla parayı. Asus kötü değil ama özellik bakımından Monster önde.

150 tl o kadar büyük bir para değil bence 2.500 veriyorsan, 150 tl için Asus'u alma derim 1 ay bekle topla parayı. Asus kötü değil ama özellik bakımından Monster önde.

Normalde bütçem 2300-2400 arasıydı, fakat sonradan 2500'e çektim zar zor. Şimdi de 2750'e çekersem zorlanırım. Vade farkı alması işi bozdu firmanın.. Ayrıca soğutucu ve windows işletim sistemi ile beraber fiyat uçuyor..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı