Monster Abra V11.1 Formattan Sonra Yavaşlama Sorunu

gumushane

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Monster Abra A5 V11.1 laptopuma yeni format attım. İlk format attığımda da bu denli yavaştı, sonraları kendini toparladı ama yine donmalar vardı. Bu donmalar yüzünden tekrar format attım ama yine aynı yavaşlık var. İşlemcisi, ekran kartı bu denli iyi olmasına karşın neden böyle kasıyor anlamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistemde SSD yok hocam ama bilgisayara 3.800 TL verdim. Takılmadan Facebook'a girmek gibi basit birsey icin SSD mi takmam gerekiyor?

O kadar para ver yavaş çalışsın pc. Adam haliyle haklı hızlı olması gerekir. Arkadaş Ssd olsun hızlansin eyvallah da adamın dediği yavaşlık Ssd'yle alakali olacağını sanmam. O haliyle de hızlı olmasını bekliyor. Illa Ssd'yle mi hızlı açılacak pc.

O kadar para ver yavaş çalışsın pc. Adam haliyle haklı hızlı olması gerekir. Arkadaş Ssd olsun hızlansin eyvallah da adamın dediği yavaşlık Ssd'yle alakali olacağını sanmam. O haliyle de hızlı olmasını bekliyor. Illa Ssd'yle mi hızlı açılacak pc.
Bu cümleyi kuran kişilerin %90'ı ssd kullanmamış oluyor. :) [Çözüldü] Bilgisayarım Formatdan Sonra Yavaşlıyor
Bu konuya göz atabilirsin. Ssd öneririm, içinde bağımlılık yapıcı madde var gibi bir kere kullandıktan sonra bir daha bırakamıyorsun.:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı