Monster Aryond A24 alınır mı?

Bu fiyatlar ne ya. Biraz daha bakayım mağazalara size link atarım.

Başka mağazaların adını veya linkini bırakır mısın?

Hocam imkanlar aşırı kısıtlı Samsung G4 var o iyidir 239euro Türkiye'de 6300TL arada 2K falan fiyat farkı var fiyat uygunsa alınabilir.

Bu fiyatlar ne ya. Biraz daha bakayım mağazalara size link atarım.

Başka mağazaların adını veya linkini bırakır mısın?

Hocam imkanlar aşırı kısıtlı Samsung G4 var o iyidir 239euro Türkiye'de 6300TL arada 2K falan fiyat farkı var fiyat uygunsa alınabilir.

😂 Dedigim gibi cok saçma sekilde kuzey kisminda her turlu pahali. Ben guneyden aliyorum her seyimi zaten bundan dolayi oradan onerirseniz daha iyi olur demistim. Stephanisde mesela indirim varmis PC Monitor 27" SAMSUNG Odyssey G3 LS27AG300NUXEN FHD VA LED zaten anca boyle urunlerde indirim gelirse falan ucuzluyor orada. Bunlarda digerleri PC Monitors | Stephanis stephanis bir tik pahalidir ornek olarak attim. Odyssey G3 24inc modeli de 140 euro ya dusmus PC Monitor 24" SAMSUNG Odyssey G3 LS24AG300NUXEN FHD VA LED tabii bununda stoku bitmis yenisi gelirse artik falan filan.

Bütçe çıkarsa önerim budur:

6300TL gibi bir fiyata geliyor zaten bütçem o kadar olmadigi icin sordum.

Hocam son olarak oneriniz nedir halen daha sizce alinmaz mi diyorsunuz? Belli ayarlarla birlikte ghosting neredeyse 0'a getirilebiliyormus ve cogu kisi de kullaniyormus sizin son oneriniz nedir? Olmadi oradan almazsam bekleyip guneyden Odyssey G3 alacagim.

6300TL gibi bir fiyata geliyor zaten bütçem o kadar olmadigi icin sordum.

Hocam son olarak oneriniz nedir halen daha sizce alinmaz mi diyorsunuz? Belli ayarlarla birlikte ghosting neredeyse 0'a getirilebiliyormus ve cogu kisi de kullaniyormus sizin son oneriniz nedir? Olmadi oradan almazsam bekleyip guneyden Odyssey G3 alacagim.

Bu mrtp acma mi kapama mi ayarindan dolayi daha kullanilabilir oluyormus indirim zamaninda da 4 bin TL'ye dusuyormus neredeyse.

Merhaba Kıbrıs'ta yasiyorum ve bildiginiz gibi Türkiye'den monitor getirtmek ozellikle cok zor. Normal sartlar altinda 144Hz 1ms 24 inc bir monitor burada 6-7 bin TL'lerden baslerken Monster Aryond A24 sadece 4500TL belki indirimde daha uyguna bile gelebilir. Kendim Xbox Series S kullanan birisiyim bunun icin ozellikle monitore ihtiyacım var ayrica Monster laptop kullanıyorum o da 120Hz. Dedigim gibi ihtiyacım olan bir şey ve güneyden alirsam 5800-6000TL civarina Odyssey G3 24inc 165Hz monitorunu alabilirim veya direkt kuzeyden 4500TL civarina 144Hz ki zaten 165Hz ile aradaki farki olmadigi icin onu almak daha mantikli geldi. Yardimlarinizi bekliyorum 🙏🏻

Benim daha dün geldi kargom gayet iyi tasarım kalite malzemesi vs çok iyi bence ekranda güzel ölü pixsel yoktu ghostin zaten hiç fark edilmiyor çok az memnunum pişman etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı