Monster T7 v5.3 i7 6700K İşlemcide GPU Olmaması

fix faces

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım monster notebookta i7 6700k işlemci var fakat aklıma takılan işlemcide ekran kartı yok. İ7 6700k'yı araştırdığımda Intel® HD Graphics 530 gözükmekte fakat bana gelen üründe yok. Sıkıntı mı var yoksa normal mi? Şimdiden sağ olun.

Sürücüsünü yüklemen lazım. Ayrıca olmadığı kanısına nasıl vardın? İmkansız bişey.

Bu forumun amacını anlamadım tabiki kurallara uyalımda neymiş virgülün yanına boşluk koymuşum arkadaş tamamda bizim bilgiye ihtiyacımız var ben bu siteyi firma yanlısı olarak gördüm cevap vermeyi geçtim bazı markaları görünce direk engelleniyorsunuz bilgi verinki millet neden cpudaki igpu kapatılmış öğrensin .

Sürücüsünü yüklemen lazım. Ayrıca olmadığı kanısına nasıl vardın? İmkansız bişey.
Sürücüyle alakası yok fabrika çıkış kapatılmış

MONSTER Müşteri Hizmetleri bana verdiği bilgi

Sn. fix faces;
s18.gif

Satın aldığınız modelde bulunan i7-6700K işlemcinin dahili Intel® HD Graphics 530 ekran kartı cihazda fabrika çıkışlı olarak kapalı gelmektedir. Bu modelde saf ekran kartı performansı ön planda tutulduğu için işlemci içindeki dahili grafik özelliği kapalıdır.
s1.gif

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri
et.png
Bahsedilenler: fix faces

Kapalıdır kastı onboard çıkışı bağlamamıştır. Görüntü çıkışları ekran kartına aittir sadece. İlginç bir yöntem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı