Monster Tulpar T5 23.3.2 laptopu iyi midir?

Bütçe
34.000 ₺

Egemen 07

Decapat
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
Söz konusu Tulpar T5 modelli Monster'ın laptopu fiyat ve sistem özellikleri olarak aşırı geniş bağlamda inceleyip karar verdiğim en iyi laptop oldu.
Son adımlar olarak bu laptopun herhangi bir kronik sorunu var mıdır merak ediyorum ona göre satın alacağım.
FPS, ölü piksel, ısınma - çökme, donma, menteşe sesi, klavye problemleri, port sıkıntıları veya temassızlık gibi konular olarak.
Ve eğer bu laptoptan daha iyi seçenek olabilecek bir şey öneriyorsanız buyurunuz.

Not: 5 Kasım 2023 tarihinde fiyat 33.799₺

Söz konusu Tulpar T5 modelli Monster'ın laptopu fiyat ve sistem özellikleri olarak aşırı geniş bağlamda inceleyip karar verdiğim en iyi laptop oldu.
Son adımlar olarak bu laptopun herhangi bir kronik sorunu var mıdır merak ediyorum ona göre satın alacağım.
FPS, ölü piksel, ısınma - çökme, donma, menteşe sesi, klavye problemleri, port sıkıntıları veya temassızlık gibi konular olarak.
Ve eğer bu laptoptan daha iyi seçenek olabilecek bir şey öneriyorsanız buyurunuz.

Not: 5 Kasım 2023 tarihinde fiyat 33.799₺

4060'lı HP Victus'a alın Monster F/P olmayan her fiyat bandında kendisinden iyi modeli bulunan ısınma vbde sorunları olan bir firma uzak durmakta fayda var.

4070 performansı fsr3 desteği ile bu laptop olabilir{ekran kartı 3070ti 150 watt}

4060'lı HP Victus'a alın Monster F/P olmayan her fiyat bandında kendisinden iyi modeli bulunan ısınma vbde sorunları olan bir firma uzak durmakta fayda var.

Hocam HP'den gaming laptop almak niyeyse mantıklı gelmiyor. Onu da araştırayım gözüme bayağı battı.
Yalnız çevremde 6 adet Monster kullanıcı oldu ve hiçbiri problem yaşamadı.

4070 performansı FSR3 desteği ile bu laptop olabilir{ekran kartı 3070 Ti 150 watt}

DLSS3 gibi bir nimet varken ileride FSR3 kullanacak 3070 Ti tercih etmem.

4070 performansı fsr3 desteği ile bu laptop olabilir{ekran kartı 3070ti 150 watt}
Hocam bu bilgisayarı nasıl görmedim gerçekten şaşırdım güvenebileceğim bir mağaza olursa bunu alırım sanırım.

Hocam HP'den gaming laptop almak niyeyse mantıklı gelmiyor. Onu da araştırayım gözüme bayağı battı.
Yalnız çevremde 6 adet Monster kullanıcı oldu ve hiçbiri problem yaşamadı.
Donanım arşivinin victus serisiyle ilgili videosu var bakabilirsiniz. Forumda monster asla önerilmiyor hiçbir yandan tutulan tarafı yok. Monsterde garanti varken ilk 2 yıl zaten çok güzel ama ondan sonrası patlıyor. Ekstradan şöyle örnek veriyim monster 4070li laptoplarına ddr4 ram koycak kadarda alçak bir firma.

Donanım arşivinin victus serisiyle ilgili videosu var bakabilirsiniz. Forumda monster asla önerilmiyor hiçbir yandan tutulan tarafı yok. Monsterde garanti varken ilk 2 yıl zaten çok güzel ama ondan sonrası patlıyor. Ekstradan şöyle örnek veriyim monster 4070li laptoplarına ddr4 ram koycak kadarda alçak bir firma.
Acer Nitro ve HP Victus'u güzelce araştıracağım sizde haklısınız.

Bir sorum olacak, ben grafik tasarımcıyım video ve görsel tasarımla uğraşıyorum benim için renk doğruluğu önemli. Aşşağı yukarı genel olarak doğru bir renk verebilir mi bu? Renk doğruluğunu kötüleyen yorumlar gördüm sizin bilginiz var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı