Monster Tulpar T7 v21.6 alınır mı?

Bütçe
18500

Yuichi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu fiyata kadar bütçem var çok araştırma yaptım Monster almak istemiyorum ama gerçekten cihaz bulamadım. Üstüne 1 kuruş bile çıkamam yoksa 20000 TL'ye Lenovo Legion 7 alacaktım 2070 Super'li, belki gözümden kaçan vardır diye size sormak istedim. Önerileriniz nedir?

"Aga laptop alman şart mı?" diyecekler gelmeden seri tavsiyeleri bekliyorum.
O paraya ne kasalar dizilir diyen arkadaşlar evde sadece oyun oynamak için kullanmayacağım için laptop almam şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamegaraj laptoplara bak. MSI üretiyor benim bildiğim

Bence karar kıldığın bilgisayar müthiş
Ben olsam Monster'ı alırdım. Ben de Monster kullanıyorum, hiç skınıntı yaşamadım
Bence karar kıldığın bilgisayar müthiş
Ben olsam Monster'ı alırdım. Ben de Monster kullanıyorum, hiç skınıntı yaşamadım
hem QHD ekran hem de magnezyum kasa. başka bir pc almak için pek nedenin yok.

Bence karar kıldığın bilgisayar müthiş.
Ben olsam Monster'ı alırdım. Ben de Monster kullanıyorum, hiç skınıntı yaşamadım.

Hem QHD ekran hem de magnezyum kasa. Başka bir PC almak için pek nedenin yok.

Ciddi ısınma problemi var deniliyor ve Monster'lar için çok fazla olumsuz yorum var açıkçası kafamı karıştıran o oldu birazda.

Ciddi ısınma problemi var deniliyor ve Monster'lar için çok fazla olumsuz yorum var açıkçası kafamı karıştıran o oldu birazda.

Abra serileri o yönden biraz sıkıntılı ama Tulpar serisinin gayet kaliteli olduğunu söylüyorlar.

Monster´ı şahsen önermem bir kullanıcı olarak. T7 V16.1.2 kullanıyorum ve ısınma konusunda çok şikayetçiyim. Destekleri de bana "98 derece normal sonuçta bu bir oyun bilgisayarı" gibi saçma sapan cümleler kuruyorlar. MSI veya Asus´un aynı fiyattaki modellerine bakabilirsiniz bence.

Hocam Amazon'dan alma imkanın varsa MSI al geç hem de 1 yıl global garantisi var zaten. Türkiye'de aradığın laptopları çok pahalıya satıyorlar yurt dışından alırsan 2-3.000₺ cebine kalır.

Geri
Yukarı