Oyun Mortal Kombat 11 133.80 TL

Geri alma imkanları yok. Nasıl yani hem parayı geri gönderdiler hem de kodu mu gönderdiler?

Kodu gönderdiler Steam'e girdim etkinleştirdim kütüphaneye gelmişti oyun. Bugünde mail geldi Papara'dan Humble Bundle'dan iade geldi diye. Sonra Humble Bundle'a girdim satın aldıklarımda gözükmüyor kaldırmışlar, ne yaptıklarına anlam veremedim.

Kodu gönderdiler Steam'e girdim etkinleştirdim kütüphaneye gelmişti oyun. Bugünde mail geldi Papara'dan Humble Bundle'dan iade geldi diye. Sonra Humble Bundle'a girdim satın aldıklarımda gözükmüyor kaldırmışlar, ne yaptıklarına anlam veremedim.
16 TL için uğraştıkları şeye bakın. Bir de koskoca şirket.

Arkadaşlar keşke herkes aniden almasaydı da fiyatı fark etmeselerdi :D. Şu an sitede AC Valhalla'nın fiyatı eski fiyat yani 270 TL olarak gözüküyor. İndirimde de 89 TL :D. Demek ki bu oyunu çok fazla kişi almamış da fark etmemişler. bu indirimle ilgili biri konu açarsa sevinirim ben açmaya üşeniyorum :D

Geri alma imkanları yok. Nasıl yani hem parayı geri gönderdiler hem de kodu mu gönderdiler?

Geri alma imkanları var. :) Sadece benden mi geri aldılar yoksa herkese mi iade edip oyunu geri aldılar anlamış değilim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    32,1 KB · Görüntüleme: 145
Geri alma imkanları var. :) sadece benden mi geri aldılar yoksa herkese mi iade edip oyunu geri aldılar anlamış değilim.

Bende hala duruyor. 18TL'ye aldım.

Geri
Yukarı