MSI 27 G274qpf flat Rapid IPS 2560x1440 (WQHD) 16:9 170Hz nasıldır?

Yer
Çorum
Bu monitörü biraz önce 7599 TL'ye satın aldım. Yoğunlukla hikayeli oyunlar, arada rekabetçi oyunlar için nasıl bir deneyim sunar? Herhangi bir kronik sorunu bulunmakta mıdır? G274qpf ile G274QPF-QD aynı monitörler mi, yoksa farklı model numaraları mı tam anlam veremedim. Bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hikayeli oyun oynasanda fps tarzi oyun oynasanda sana yere kronik sıkıntı icin bi sikayet var sayafasina goz atabilirsin ama olu piksel cikabilir gelince test etmeyi unutma

QD olan yeni modeli diye biliyorum çünkü 4-5 Gün önce monitör arayışımı sonlandırıp ASUS TUF GAMING VG27AQ3A aldım. Sizin aldığınız monitörü alacaktım inceledim vazgeçtim.

Bu monitörü biraz önce 7599 TL'ye satın aldım. Yoğunlukla hikayeli oyunlar, arada rekabetçi oyunlar için nasıl bir deneyim sunar? Herhangi bir kronik sorunu bulunmakta mıdır? G274qpf ile G274QPF-QD aynı monitörler mi, yoksa farklı model numaraları mı tam anlam veremedim. Bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Fiyat 8000TL gözüküyor şuan nasıl o fiyata aldınız. Birde iş bankası kartınız varsa 10bin tl hepsiburada harcamanıza bin tl inidirm yapıyor.

Fiyat 8000TL gözüküyor şuan nasıl o fiyata aldınız. Birde iş bankası kartınız varsa 10bin tl hepsiburada harcamanıza bin tl inidirm yapıyor.
Sepette ayrıca bir vardı, bir yarım saat falan o şekildeydi ama o indirim kalktı sanırım. Epey kısa sürdü.
1699754133304.png

Bende dün o fiyata bu ekranı aldım. Benim amacım oyun değil iş amaçlı kullanmak olacak tabii oyunda oynayacağım. Hayırlı olsun şimdiden. Benim tek aklıma takılan nokta şu Type-C portundan görüntü verebiliyor muyuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı