MSI 27 G274qpf flat Rapid IPS 2560x1440 (WQHD) 16:9 170Hz nasıldır?

Kendi sitesinde DisplayPort alternatifi diyor ve kullanım kılavuzunda Type-C ile birlikte yer verilmiş.

YouTube'da bir incelemede görüntü çıkışı olmadığı söylenmişti ama birkaç kaynakta dediğiniz gibi görüntü çıkışı olduğu söylenmiş. Galiba Type-C'den görüntü veriyor evet.

Rapid IPS gercekten değer mi arastirdiniz mi?

Hocam bu modelle alakalı çok az bilgi var. Sonunda QD olan model epey beğenilen bir model fakat, bu modelle alakalı yeterince bilgi bulamadım. Beyazları sarımtrak gösterdiğine dair birkaç yorum gördüm, o rahatsız etti bir tık. Geldiğinde detaylı bakacağım artık.

Yaklaşık 2 saattir deneyimliyorum. G24F'den sonra çağ atladım diyebilirim. Renkler canlı ve doygun, IPS Glow neredeyse yok gibi. Ufo testte ghosting farkettim biraz ama oyun içinde en ufak rahatsızlığım olmadı. Epey beğendim diyebilirim.

Yaklaşık 2 saattir deneyimliyorum. G24F'den sonra çağ atladım diyebilirim. Renkler canlı ve doygun, IPS glow neredeyse yok gibi. UFO testte ghosting fark ettim biraz ama oyun içinde en ufak rahatsızlığım olmadı. Epey beğendim diyebilirim.

Keske benim de olsa. Şu an fiyatlar uctu.

Ghostingden bahsediyorsunuz değil mi hocam?

Aynen UFO testinde arkasından böyle ufak bir gölgemsi yapı vardı, dediğim şekil yapınca tamamen düzeldi direkt olarak UFO'nun kendisini görüyorum artık önünde arkasında bir silüet yok.

Evet fark etti cidden. Teşekkür ederim.

Rica ederim, HDR özelliğini kullanmaya başladım ama bir türlü alışamadım renkler bir garip geliyor size de öyle geldi mi?
Hem iyi anlamda hem de kötü anlamda HDR belki de alışık olmadığımız için böyle geliyor :D

Geri
Yukarı