MSI 27" MAG 274QRFW monitörde ekran titriyor

Furkangül3

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Monitör
MSI 27" MAG 274QRFW
Merhaba, birkaç gün önce MSI MAG 274QRFW aldım. Ekranda titreme oluyor. Araştırdığımda ekran yenileme hızıyla alakalı olabileceğini gördüm. Değiştirmem gereken bir ayar mı var? Yoksa ürün hatalı mı değişime göndermeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, birkaç gün önce MSI MAG 274qrfw aldım. Ekranda titreme oluyor. Araştırdığımda ekran yenileme hızıyla alakalı olabileceğini gördüm. Değiştirmem gereken bir ayar mı var? Yoksa ürün hatalı mı değişime göndermeli miyim?

Windows'ta ekran titremesi genellikle ekran sürücülerinden kaynaklanır. ekran sürücünüzü güncelleştirmek için bilgisayarınızı güvenli modda başlatmanız, geçerli görüntü bağdaştırıcınızı kaldırmanız ve ardından sürücü güncelleştirmelerini denetlemeniz gerekir.

Windows'ta ekran titremesi genellikle ekran sürücülerinden kaynaklanır. ekran sürücünüzü güncelleştirmek için bilgisayarınızı güvenli modda başlatmanız, geçerli görüntü bağdaştırıcınızı kaldırmanız ve ardından sürücü güncelleştirmelerini denetlemeniz gerekir.

Merhaba sistemi yeni kurdum. Tüm sürücüler güncel. Ayrıca 2 tane daha monitör var onlarda bir problem yok. Monitör özelinde bir problem var gibi görünüyor.

Geri
Yukarı