Başarılı Kurulum MSI G41M-P33 Combo Mavericks

• Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz
  • ATI Radeon™ HD 5770 Ekran Kartı
  • MSI G41M-P33 Combo Anakart
  • WDC 160GB HDD

Kullanılan sürüm: https://www.technopat.net/forum/mac-os-x/41030-mac-os-x-mavericks-10-9-1-raw-imaji.html

e2kl4A.jpg

Aynı anakarta sorunsuz şekilde kurulum yapılmıştır:

Anakart MSI G41M-P33 Combo
Ses codek ALC662 rev.1 - Ses sürücüsü VodooHDA 2.8.2 (Arka panel ve ön panel çalışıyor)
Ekran Kartı - Asus Nvidia GT430 1GB - Natit.kext+10.9 ALL Nvidia GT430 Native Lastest Driver by KemalALKIN (Natit.kext HDMI dan görüntü ve ses almak için kullandım)
Webcam - Hiper - Otomatik tanıyor.
Ethernet sürücüsü -AppleRTL8169Ethernet.kext (Bu sürücü 10.7-10.8 sürümlerde de çalışıyor , kurulup elle etkinleştiriliyor)
USB lerin hepsi çalışıyor.

Şu an kullandığım sistem tam bir Hackintosh . Anakart Biosunda hiçbir ayar yapmadan debug=8 ahcidisk=1 USBBusFix=Yes PCIRoot=1 cpus=1 -v komutuyla kuruluma geçiyorum...

Hocam p33 combo anakart kullandığım için sizi rahatsız ettim. Bu kartın kasa önü usb kart okuyucu portlarını takmayı beceremedim. Şuan arkadaki girişller dahil hiçbir usb çalışmıyor, takılı halde fotoğraf çekip gönderebilir misiniz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı