MSI GE 70 2OE'ye ne önerirsiniz?

Mikael

Kilopat
Yer
Zürich/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, 2014 Şubat'ta aldığım MSI Laptop'um şu aralar biraz sıkıntı vermeye başladı. Geçen yıla kadar recovery ile sıfırlıyordum, ancak 8.1 Single language'yi C ve D sürücülerini biçimlendirerek kurunca recovery gitti artık içinden sıfırlanmıyor.

Windows Update düzgün çalışmıyor ve sistemde bazı başka problemler de var, ancak ne kadar format atsam, her seferinde Windows Update sıkıntı yapıyor, ya güncellemeleri yüklemiyor, ya da güncelleştir ve yeniden başlat dediğimde donup kalıyor.

Bu laptopa ne yüklememi önerirsiniz? Elimde media creation tool ile oluşturduğum Win 8.1 Single Language update 1 var, aynı zamanda mart 2015 güncellemeli Win 8.1 update 3 de var. Ancak 8.1 update 3 yüklersem crack'li kullanmam gerekeceği için Windows 10 çıktığında güncelleyemeyecek miyim?

Acaba şu anda media creation tool ile iso oluştursam kendisi kendi kendine Windows 8.1 Single Language Update 3 oluşturur mu?

Bu konuda bilgisi olan yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

İnternette SL Update 3 Türkçe halini de buldum, bir sitede. Ancak kendim oluşturursam içim daha rahat edecek sanırım, serial bios'a gömülü olduğundan onu da alarak oluşturur heralde.

Media creation tool ile oluşturdum, eski oluşturduğumdan daha büyük bir iso çıktı, sanırım en güncelini indirdi [emoji106]

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı