MSI GE68HX vs ASUS ROG STRIX G16

ErdemTopcu

Kilopat
Yıllardır 80 derece altına düşmeyen laptop kullanıyorum artık soğutması iyi olan bir laptop derdimin devası olacak gibi. Arada i9-13980HX ve 4070 gibi bir fark var ama MSI'ın soğutması bir tık önde gibi gözüküyor yani açıkçası clock Speed düşsün istemiyorum. Hangisi daha yerinde bir tercih olur?
MSI raider
ASUS rog

Youtubedan gördüğüm kadarıyla rog un soğutması bayağı iyi olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI al ASUS alınmaz coil whine gibi türlü türlü sıkıntıları var laptop yapamıyorlar.

ASUS laptopum var GTX 950M var içerisinde dediğiniz sesler ara sıra geliyor.

YouTube'dan gördüğüm kadarıyla ROG'un soğutması bayağı iyi olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buradada amatör bir çekim olsa da MSI'ın daha düşük ısıda çalıştığı görülüyor

Konu açmıştım ama sanırım bilgi sahibi rastgelmedi konuya. Beni ASUS tarafında cezbeden şey sıvı metal kullanmaları ama Şu video aklımı karıştırdı yeni öğrendiğim kadarıyla MSI için yabancı sitelerde söylenen 4080 ve üst modellerinde, soğuk iken katı sıcak iken sıvı olan bir sıvı metal kullanıyormuş sanırım MSI soğutma tarafında iyi gözüküyor

MSI al ASUS alınmaz coil whine gibi türlü türlü sıkıntıları var laptop yapamıyorlar.

Sanırım 4.18 de Coil Whine sorunundan bahsediyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı