MSI GTX 980 GAMING 1.984₺ ile Vatan Listesine Girdi!

Geçer diye düşünüyorum. Bende de senin söylediğin gibi bir belge var. O belgeyi götürünce faturaya çevireceker kart gelince. Ben diğer tüm ürünleri satın aldım, sadece ekran kartı kaldı, onu bekliyorum. O nedenle benim aldığım belgede ekran kartının adı yazıyor.

Benim belgemde ekran kartinin adi yazmiyor. Sorun olmaz umarim

Benimde sadece 970 var alacak. Daha önceki kartım bozulunca kupon verdiler bende bu kartı almak istedim. Fakat bana ürün için bir fatura falan kesmediler kupon duruyor sadece mağazadaki satıcı 970'in mağazaya gelmesini beklememi söyledi. Şimdi yeni parti mal gelince bu adam bana ayırırmı ki telefon numaramı ve ismimi bıraktım. 1 aydır parayı ödedik kart yok. Yarın falan arayacağım bana en önden yer tutsunlar falan diye yada kart gelene kadar idare edecek bir kart göndermeleri için 1 aydır bekliyorum bu karta o kadar çok talep olmasına rağmen hala sipariş edip TR'ye getirmediler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı