MSI RTX 4070 Ventus 2X 12G OC nasıldır?

Herkese selam :)
Birkaç gün önce hazır sistem aldım ve sistem henüz elime ulaşmadı. Sistemde başlıktaki ekran kartı bulunuyor, markası MSI olmasına güvenerekten ve uygun bir fiyatta olduğu için vakit kaybetmeden aldım. Fakat internette araştırmaya başlayınca bu modelin ısınma problemleri olduğuna dair yazılar gördüm ve bu beni çok tedirgin ediyor. Sizce uzun vadede sorun yaşar mıyım arkadaşlar? Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Merhabalar , öncelikle aranızda yeniyim ve çok severek geldim. Sistemin aynısını cuma günü sipariş ettim ssd ve sıvı soğutma takviyesi ile aldım. Memnun olduğunuza sevindim bende merakla bekliyorum insallah sorun yaşamam.

Merhaba, öncelikle aranızda yeniyim ve çok severek geldim. Sistemin aynısını cuma günü sipariş ettim SSD ve sıvı soğutma takviyesi ile aldım. Memnun olduğunuza sevindim bende merakla bekliyorum inşallah sorun yaşamam.

Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, ben de sonradan çift fanlı kule tipi soğutma taktım. Yaklaşık 3 haftadır kullanmaktayım, şu zamana kadar bir sorunum olmadı ama galiba ekran kartımda coil whine var. Yüksek FPS aldığım oyunlarda fark ediyorum, sesi rahatsız edecek düzeyde değil ama ileride artar mı bilmiyorum. Ne yapacağım konusunda kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı