Alıcı MSI Rx 480 Gaming X 8G ve 144 Hz Monitör

Madhearted20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Pc Donanım Uzmanı
Selamlar. Öncelikle başlıkta belirttiğim ürünler mutlaka garantili olmalıdır. Zalman z11 plus kasa kullanıyorum ve bu yüzden VGA hacmim 29mm. Bu yüzden MSI marka istiyorum ekran kartını asusta olabilir ama çift fanlı asus var mı RX 480 modelinde tam olarak bilmiyorum. Evga GTX 980ti de alabilirim fiyat abartı olmamak kaydıyla. GTX 980ti yurtdışıda olabilir. Monitör olarak ise Asus VG248QE modelini düşünüyorum. Aoc, Wiewsonic, BenQ, Acer modellerindede var yinede satanlar yazsın değerlendirebilirim. İzmir, Manisa, Tokat illerinden alışveriş yüzyüze olacaktır. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Öncelikle başlıkta belirttiğim ürünler mutlaka garantili olmalıdır. Zalman z11 plus kasa kullanıyorum ve bu yüzden VGA hacmim 29mm. Bu yüzden MSI marka istiyorum ekran kartını asusta olabilir ama çift fanlı asus var mı RX 480 modelinde tam olarak bilmiyorum. Evga GTX 980ti de alabilirim fiyat abartı olmamak kaydıyla. GTX 980ti yurtdışıda olabilir. Monitör olarak ise Asus VG248QE modelini düşünüyorum. Aoc, Wiewsonic, BenQ, Acer modellerindede var yinede satanlar yazsın değerlendirebilirim. İzmir, Manisa, Tokat illerinden alışveriş yüzyüze olacaktır. Saygılar.

Merhabalar. Elimde GTX 980 ti mevcut düşünürseniz görüşelim numara bırakmanız yeterlidir.

Bu arkadaş "ibrahim mete" isimli kullanıcı İbrahim Mete Mermer isimli polis kimliği ve nufüs cüzdanı ile insanları dolandırmaya çalışmaktadır. Beni aradığı numara 05360170050 gerekli birimler aranarak bilgi vermiş bulunmaktayım. İnternettende araştırabilirsiniz. Bu kişinin dolandırdığı bir çok kişi mevcuttur. Saygılarımla.

Merhaba. Elimde 4 aylik Aoc 2460pf var. Ips panele gecmeyi dusunuyorum. Vatandan alindi, faturasi mevcut. Uygun ise 1200 TL karsiligi verebilirim.

Geri
Yukarı