MSI Z97 GAMING 9 AC - İntel 4790k Tabanlı Sistem Önerileri

Yanlış bir şey yapmış mıyım?

• Oy verenlerin toplamı
    31
evet. bir birileri ile cok uyumlular.

nasil 970 takarsam yanlis olur?
anlamadim?
zayifmi ya guclumu??
hem ramlarim oyle olmasi daha guzel olur. is hizi yuksek olur.

evet. ayni tip sadece gecikme deyerleri bir az farkli
GTX 970le 980i aynı PC de çalıştıramazsın.

Merakımı mazur görün, hangi ülkeden katılıyorsunuz sosyale?

msi 5.jpg
msi 8.jpg
msi.jpg
msi0.jpg

Bilgisayarım hazır. Çok güzelde performans gösteriyor. Güç kaynağında değişiklik yaptım, thermaltake 1050 W aldım. Made in Azerbaijan. Bütün parçaları kendim Amazon sitesinden siparişle toplam 2629 Dolar param çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutmayı keşke daha kaliteli bir model seçseydin.
Seidon 120v' nin genelde pompasından şikayetçi olurlar ve aşırı ses çıkardığı söylenir.

Sıvı soğutmayı keşke daha kaliteli bir model seçseydin.
Seidon 120v' nin genelde pompasından şikayetçi olurlar ve aşırı ses çıkardığı söylenir.
3 gündür çalışıyor, bir ses yok. Zamanla anlaşılır.

HDD' de Segate Barracuda 2 TB 7200 RPM almadım. 1 TB Segate SShd aldım. Bu daha kaliteli ve daha hızlı.

IMG-20150217-WA0000.jpg
IMG-20150217-WA0001.jpg
IMG-20150217-WA0002.jpg
IMG-20150217-WA0003.jpg

Sisteminden memnunsan sıkıntı yok gene de çalıştırıp test ettiğinde eksiklerini kendinde gözlemlersin zaten tek tek değiştirmek daha sıkıcı bir işlem olduğundan ve arkadaşlar uzun süredir tavsiyelerde bulunduklarından eleştirileri diye tahmin ediyorum. Güle güle kullan.

Not: Kasanın görüntüsüne hayran oldum, led ışıklar vs. çok hoş olmuş.

GTX 970'in max. tüketimi 140 watt. Siz 750 watt'lık sisteme 2x970 takarsınız 1000' lik PSU çok fazla ve gereksiz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı