Whey protein alınır mı?

Paul WalkeR4

Hectopat
Yer
Karaman
Daha fazla  
Merhaba, spora başlayalı 2 ay oldu yaklaşık. Protein veya creatin almayı düşünüyorum. Proteinocean sitesinden fiyatlarda çok ekonomik geldi bana sizce bir zararı var mıdır? HIQ creatine falan baktım 640 TL neredeyse, bu pahalılık marka farkı veya ürün kalitesinden mi?

https://proteinocean.com/fitness-paketi bu paketi almayı düşünüyorum alınır mı? Spora devam etmeyi düşünüyorum gittiği yere kadar boy 1.75-1.76 kilo 68-70 arası değişiklik gösteriyor.

Alınır kesinlikle. Birçok profesyonel Bodybuilder'in kullandığı bir marka. HIQ markası da aynı şekilde oldukça kalitelidir fakat fiyatları oldukça pahalı.

Alınır kesinlikle. Birçok profesyonel bodybuilder'in kullandığı bir marka. HIQ markası da aynı şekilde oldukça kalitelidir fakat fiyatları oldukça pahalı.

HIQ'ya o kadar para vermeme gerek yok değil mi bir de saç dökme konusu varda dht hormonunu falan yükseltiyormuş herhalde. Kontrol amaçlı kan testi falan mı versem ilk defa kullanacağımda.

HIQ'ya o kadar para vermeme gerek yok değil mi bir de saç dökme konusu varda dht hormonunu falan yükseltiyormuş herhalde. Kontrol amaçlı kan testi falan mı versem ilk defa kullanacağımda.
Kesinlikle gerek yok neredeyse aynı etkiyi Protein Ocean ile alabilirsin. Kreatin saç dökme olayı da binde bir ihtimal fakat genetiğin yatkın olabilir yine de bir profesör doktor denetiminde kan testi verip hali hazırda olan DHT ve kreatinin değerlerine baktırmalısın.

Kesinlikle gerek yok neredeyse aynı etkiyi Proteinocean ile alabilirsin. Kreatin saç dökme olayı da binde bir ihtimal fakat genetiğin yatkın olabilir yine de bir profesör doktor denetiminde kan testi verip halihazırda olan dht ve kreatinin değerlerine baktırmalısın.

Saçma gelebilir ama hangi doktor bölümüne giriyor tam olarak bu yoksa direkt kan testi verip herhangi bir doktor bakabilir mi?

Saçma gelebilir ama hangi doktor bölümüne giriyor tam olarak bu yoksa direkt kan testi verip herhangi bir doktor bakabilir mi?
Saçma değil, sevindim soru için. Direk sağlık ocağına gidebilirsin randevusuz fakat orda biraz daha üstü kapalı cevaplar alırsın. Eğer 18 yaş altı isen kan tahlili diyerek direkt olarak çocuk uzmanına randevu alabilirsin.

Saçma değil, sevindim soru için. Direk sağlık ocağına gidebilirsin randevusuz fakat orada biraz daha üstü kapalı cevaplar alırsın. Eğer 18 yaş altı isen kan tahlili diyerek direkt olarak çocuk uzmanına randevu alabilirsin.

Büyük ihtimal tek başıma kan testi veremeyebilirim :D yaş 17 teşekkürler cevapların için.(İletşim varmı acaba yasak değildir umarım böyle yazmak yasaksa kaldırırmısınız mesajımı)

Büyük ihtimal tek başıma kan testi veremeyebilirim :D yaş 17 teşekkürler cevapların için.(İletşim varmı acaba yasak değildir umarım böyle yazmak yasaksa kaldırırmısınız mesajımı)
Bir büyüğün ile çocuk hastalıkları bölümüne randevu al "kan testi" diye Belirterek orda profesör veya doçent doktorlar oluyor poliklinik içinde. Her soruna en detaylı şekilde cevap verirler. İletişim konusu ise sıkıntı hocam biraz numara vermek felan sıkıntı çıkabiliyor.

Kesinlikle gerek yok neredeyse aynı etkiyi Proteinocean ile alabilirsin. Kreatin saç dökme olayı da binde bir ihtimal fakat genetiğin yatkın olabilir yine de bir profesör doktor denetiminde kan testi verip halihazırda olan dht ve kreatinin değerlerine baktırmalısın.

Profesör olması şart mı? Doçent de olur mu? Normal doktor hiç olmaz galiba 😂

Bir büyüğün ile çocuk hastalıkları bölümüne randevu al "kan testi" diye Belirterek orda profesör veya doçent doktorlar oluyor poliklinik içinde. Her soruna en detaylı şekilde cevap verirler. İletişim konusu ise sıkıntı hocam biraz numara vermek felan sıkıntı çıkabiliyor.
aslında poliklinikte; üniversite hastanesinde genelde asistan durur, şehir vb hstnede uzman olur.

Geri
Yukarı