Nasılsınız?

ViperTR

Hectopat
Merhaba,

2018'de üyelik oluşturmuşum 6 sene olmuş vay be dedim ama hiç de aktif olmamışım, ama bundan sonra aktif olmayı düşünüyorum. Bol bol siteye güzel konular makaleler, incelemeler yazmayı planlıyorum. Zamanın da hiç aktif olmamışım askerlik, iş derken buralara kadar gelmişim. Bir ara üyeliğimin silindiğini düşünmüştüm ama silinmediği için de çok sevinmiştim. Nasılsınız? Ne var ne yok?

Merhaba,

2018'de üyelik oluşturmuşum 6 sene olmuş vay be dedim ama hiç de aktif olmamışım, ama bundan sonra aktif olmayı düşünüyorum. Bol bol siteye güzel konular makaleler, incelemeler yazmayı planlıyorum. Zamanın da hiç aktif olmamışım askerlik, iş derken buralara kadar gelmişim. Bir ara üyeliğimin silindiğini düşünmüştüm ama silinmediği için de çok sevinmiştim. Nasılsınız? Ne var ne yok?
İş güç, son zamanlarda çok stresliyim her şeye sinirlenmeye başladım bu sorunu çözmem lazım.

Hiç iyi değilim. Yarın biyoloji sınavı var. Hiç bilgim yok. Anlamıyorum da.

Benim de biyolojim var.

Merhaba,

Misafir çocuğuna bugün staja gitmeden önce tabletimi verdim. Bs de 1 k piperimi 600'e kadar düsürmus. Sinirimi tahmin edemezsiniz.

İş güç, son zamanlarda çok stresliyim her şeye sinirlenmeye başladım bu sorunu çözmem lazım.

Aynı bende çileyi çekiyordum tüm borçlardan arındım ve bugün istifa ettim özgürlüğe kavuştum. Kafam rahat darısı başına. :)

Hiç iyi değilim. Yarın biyoloji sınavı var. Hiç bilgim yok. Anlamıyorum da.

Umarım başarılı olursun ümidini kesme. :)

Yarin sinav var iste. Bikmis bir sekilde calisiyorum. Siz nasilsiniz?

Uçurumun kenarında atılmayı beklenen duygularımı topluyorum. Şahi top yemiş sur gibi zor ayakta duruyorum.😔

Geri
Yukarı