Neden GTA SA'dan nefret ediyorlar?

2004 yapımda grafikleri bile normalin üzerinde olmasına ek olarak GTA'nın bu kadar geniş bir dünyada geçmesini sağlayan bir oyunun itibarı ne yazık ki oyunun yaşından küçük yaşta olanların balon demesiyle küçülmüyor. Bugün GTA serisi bu haldeyse bu GTA SA sayesindedir.

Şu oyuna bilerek balon diyerek neden bizleri boş biri gibi gören kitle ortaya çıktı sizce? Geneli "GTA 4 daha iyi, GTA SA oynayanlar nostalji için seviyorlar. Bir daha açarsan oynayamazsın." diye çırpınmalarını görüyorum. Ha beğenmez o ayrı bir şey demem ama sevenlerinin de hepsine böyle hitap ediyorlar. Bir kere ben bu oyunun hikaye modunu bitireli daha 3 yıl olmadı ama bayıldım yine de bu oyuna. Ha eskiden komşunun bilgisayarında Free roam oynardım o ayrı. Siz ne düşünüyorsunuz? Sonra onların iğrenç seviyelerine düşünce de "fikirlere saygınız yok!" diye savunmaya geçiyorlar ya sanki kendileri masum muş gibi ona daha çok sinir oluyorum.
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Zevk meselesi.

Oyundaki konuşmalar biraz garip. Dümdüz dikilip konuşuyorlar bazı sahnelerde. Ayrıca başlangıç kısmı en acayip kısımlardan. Annesi ölen bir kişi "She's dead bro." demez bence :D

GTA San Andreas'a laf edenlerin kendine saygısı yoktur bu arada.

Geri
Yukarı