Neden GTA SA'dan nefret ediyorlar?

Şu oyuna bilerek balon diyerek neden bizleri boş biri gibi gören kitle ortaya çıktı sizce? Geneli "GTA 4 daha iyi, GTA SA oynayanlar nostalji için seviyorlar. Bir daha açarsan oynayamazsın." diye çırpınmalarını görüyorum. Ha beğenmez o ayrı bir şey demem ama sevenlerinin de hepsine böyle hitap ediyorlar. Bir kere ben bu oyunun hikaye modunu bitireli daha 3 yıl olmadı ama bayıldım yine de bu oyuna. Ha eskiden komşunun bilgisayarında Free roam oynardım o ayrı. Siz ne düşünüyorsunuz? Sonra onların iğrenç seviyelerine düşünce de "fikirlere saygınız yok!" diye savunmaya geçiyorlar ya sanki kendileri masum muş gibi ona daha çok sinir oluyorum.

GTA San Andreas hikaye ve sürücülük bakımından zamanına göre güzel oyun fakat fanları cidden sinirimi bozuyor en iyi oyun GTA San Andreas gibi.

GTA San Andreas hikaye ve sürücülük bakımından zamanına göre güzel oyun fakat fanları cidden sinirimi bozuyor en iyi oyun GTA San Andreas gibi.
Ha işte demek istediğim bunun tam tersini yapanlar efendim. Kesinlikle sevmeyene saygısızlık yapacak halim yok o bana saygısızlık yapmadığı sürece.
Konu başlığında örnekler verdim hocam okumak zor olmamalı.

Bulunduğu dönemi geçtim. Şu an bile en güzel GTA oyunu bence. Dövüşmeyi öğrenebiliyordun. Araba sürme, pilotluk vs. Hikaye dışında içeriği vardı oyunun. Çete savaşları, bölge ele geçirme olsun. Sonra GTA 4 çıktı bitiremedim bile. GTA 5 desen zaten 3 karakter olmasından ötürü hiçbiri ile bütünleşemiyorsun.

Geri
Yukarı