Gıda Nestlé Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata, 60G 6x Amazon'da 130.57TL

Kolaygelsin'den bende bazen memnun kalmıyorum ya evet.

Arıyorum diyorum ki yan dükkanı bırakın tanıyorlar beni bu sefer nediyor bak bana o zaman sadece oraya bırakabiliyoruz ana adrese teslimat yapamayız ya diyorum yan yanalar zaten dükkan kapalı ise yana bırakıcan yok diyor sadece tek bir adres ya komşu ya da ana adres dedim kapat telefonu sabah sabah :D

Arıyorum diyorum ki yan dükkanı bırakın tanıyorlar beni bu sefer nediyor bak bana o zaman sadece oraya bırakabiliyoruz ana adrese teslimat yapamayız ya diyorum yan yanalar zaten dükkan kapalı ise yana bırakıcan yok diyor sadece tek bir adres ya komşu ya da ana adres dedim kapat telefonu sabah sabah :D
Bende şöyle bir durum oldu:

Ağustos ayında bir pazartesi günü sabah 9'da dağıtıma çıkmıştı, akşam 9'a kadar bekledim gelen giden yok. Aradılar beni, dağıtımınız bugün yetiştirilemedi, yarın tekrar çıkartılacak. Dedim tamam sıkıntı yok. Salı oldu, sabah 9 gibi dağıtıma çıktı yine akşam 9 gibi baktım (Dağıtım ertelendi: Gecikme) yazıyor. Dedim Çarşamba gelir o zaman, çarşamba sabah 9 gibi yine dağıtıma çıktı, akşam 8 gibi bir adam aradı beni. (Ürününüzü getirdim ama size uzağım, yanıma gelebilir misiniz?) dedi adam. Adamla aramızda 3.5 4 kilometre mesafe var. Yürüdüm o kadar yolu anca öyle teslim alabildim kargoyu.

Bende şöyle bir durum oldu:

Ağustos ayında bir pazartesi günü sabah 9'da dağıtıma çıkmıştı, akşam 9'a kadar bekledim gelen giden yok. Aradılar beni, dağıtımınız bugün yetiştirilemedi, yarın tekrar çıkartılacak. Dedim tamam sıkıntı yok. Salı oldu, sabah 9 gibi dağıtıma çıktı yine akşam 9 gibi baktım (dağıtım ertelendi: Gecikme) yazıyor. Dedim çarşamba gelir o zaman, çarşamba sabah 9 gibi yine dağıtıma çıktı, akşam 8 gibi bir adam aradı beni. (ürününüzü getirdim ama size uzağım, yanıma gelebilir misiniz?) dedi adam. Adamla aramızda 3.5 4 kilometre mesafe var. Yürüdüm o kadar yolu anca öyle teslim alabildim kargoyu.

Bana öyle deseydi azına... Onun ben mutanta bak senin tek görevin paket teslim etmek zaten böyle adamları işe alan insan kaynaklarına...

Pazar günü kargo gelmesi ayrı güzel şey Amazon'da zaten, örneğin C. Tesi alıyosun en geç pazar geliyor :D hızlı kargodan bahsetmeyeceğim bile.

Ürün ufacık bile kusurlu olsa kanıt istemeden iadesiz yeni ürün göndermeleri mi dersin, 1000 TL'lik ürüne ürün iadesiz 1000 TL iade yapıp üstüne 600 TL hediye bakiyesi tanımlamaları mı dersin, say say bitmez...

Ürün iadesi olmadan para iadesi kalktı diye biliyorum ve üstüne 600TL hediye bakiyesini ilk defa duyuyorum.

Ben ürün değişimi yapmak istedim müşteri hizmetleri varsayılan adresimi değil de başka kayıtlı adresi göstermiş kolay gelsine değiştiri misiniz dedim onlarda açık adresi boş bırakmış en sonunda düzelttim derken bugün gelmediler şimdi de.

Ürün iadesi olmadan para iadesi kalktı diye biliyorum ve üstüne 600TL hediye bakiyesini ilk defa duyuyorum.

Ben ürün değişimi yapmak istedim müşteri hizmetleri varsayılan adresimi değil de başka kayıtlı adresi göstermiş kolay gelsine değiştiri misiniz dedim onlarda açık adresi boş bırakmış en sonunda düzelttim derken bugün gelmediler şimdi de.
Kalkmadı daha geçen gün yaptılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı