Netgsm nasıldır?

• Konuyu başlatan f12wx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 638
Numarayı taşıdım. Hayır sim kart ücreti veriyoruz sadece. Numara taşıma ücreti yok dediler.
Merhaba, türk telekom ile taahhüdün bitmesine 25 gün var. Şimdi benim anladığım taahhüt bitince netgsm'e numara taşıma başvurusu mu yapıyoruz? Türk Telekom ile işimiz oluyor mu?

Araştırırken numara taşıma işlemini yapmadan önce hali hazırda abone olunan operatöre kapatmak için başvurulması halinde numaranın sistemden silineceği vs. yazıyordu.

Süreç tam nasıl işliyor? Ailecek 3 kişi geçeceğiz. Sim kartlarını bugün sipariş verdim.

Ayrıca en ucuz tarifeyi de buradan buldum 29tl'ye (+15tl aylık vergi) 1GB 100DK 50SMS var. İkinci telefona almayı düşünüyorum.

Hocam numara taşıma telebi oluşturun türk Telekom'a son faturanızı ödersiniz sadece başka işiniz olmaz. Cayma bedeli vs var ise fiyata eklenir. Benim tavsiyem önce 1 hattınızı geçirin beğenirseniz kalan 2 hattı geçirin. 3 hat ile rezil olmayın çekmeme gibi durum vs olursa.

Geçiş sürecimi burada anlattım işinize yariyabilir. Netgsm geçiş süreci

Hocam numara taşıma telebi oluşturun türk Telekom'a son faturanızı ödersiniz sadece başka işiniz olmaz. Cayma bedeli vs var ise fiyata eklenir. Benim tavsiyem önce 1 hattınızı geçirin beğenirseniz kalan 2 hattı geçirin. 3 hat ile rezil olmayın çekmeme gibi durum vs olursa.

Geçiş sürecimi burada anlattım işinize yariyabilir. Netgsm geçiş süreci
Ankarada yaşadığımız için Turkcell altyapısı kullanıyor zaten problem olacağını sanmıyorum.

APN ayarları nedir? Tuşlu telefonda yapabilir miyim acaba?

Tüm operatörlere baktım en ucuz hat 190tl küsür olmuş. 150tl'ye falanda var da sadece dk ya da çok az internet veriyorlar. Alınabilir tarafı yok.

@Teknoyms hocam sadece faturalı diye biliyorum. İptal etmek istediğimde veya ödemediğimde ne gibi durumlar oluyor? Cayma bedeli gibi ekstra ücret var mı taahhüt vs.
Faturalı ama taahhüt yok.

1713948440087.png

Ben de çok anlamadım. Faturalı taahhütlü ile faturalı taahhütsüz arasında ne fark var ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı