Norton vs Kaspersky

Kaspersky öneririm. Norton'la kötü anılarım var System 32 silmişti 14 yıl önce.

14 yıl önceden bahsediyorsun. Şimdiki halini kullanmadıysan yorum yapman çok saçma.

Merhaba şu an Norton'un antivirüsünü kullanıyorum ve birkaç hafta sonra üyeliğim bitecek sizce Norton'dan devam mı etmeliyim yoksa Kaspersk'ya geçmeli miyim?

2 av de testlerde hep yakın sonuçlar veriyor. Norton'dan devam edin. Kaspersky Rusya şirketi.

Siz bu arkadaşı dinlemeyin, bilgilerin ABD'ye gitmesinin daha iyi olduğunu düşünüyor arkadaş. Kaspersky asla böyle bir olayın içinde de olmadı bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kesin izle ilk 3 virüs programı birinci sırada kaspersky olmuş 2.sırada eset 3.sırada bitdefender. şirket için degil özellikle bizim gibi ev kullanıcıları için kesinlikle kaspersky eset ve bitdefender önde gelir.

14 yıl önceden bahsediyorsun. Şimdiki halini kullanmadıysan yorum yapman çok saçma.

Farketmez

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kesin izle ilk 3 virüs programı birinci sırada kaspersky olmuş 2.sırada eset 3.sırada bitdefender. şirket için degil özellikle bizim gibi ev kullanıcıları için kesinlikle kaspersky eset ve bitdefender önde gelir.

Farketmez
Bu videoyu geç zaten Kaspersky her türlü çok iyi bir antivirüs. En iyisi demek doğru olur mu bilmiyorum ama çok iyi bir antivirüs. Kaspersky Privacy Policy | Kaspersky privacy policy bakarsanız zaten görürsünüz. Tamam bazı önemli bilgileri alıyor ancak örnek vereyim internet Security için mail almadan nasıl seni korusun değil mi?

Kaspersky daha iyi bir AV ancak Norton fena değil elbette. İki ürün arasından önerim Kaspersky olacaktır.
Bkz. Av-Comparatives Şubat-Mart test sonuçları yayınlandı konusundaki mesajımı direkt buraya kopyalıyorum.

Kaspersky false positive oranı çok etkileyici. Benim için de öneri olarak listenin ilk sırasında.

İkinci önereceğim program ise Avira Free, ücretsiz olmasına karşın başarılı bir sonuç elde ediyor. İlave olarak Real-World testinde Eset ve Kaspersky ile birlikte 0 false positive ile dikkat çekiyor Avira.

Üçüncü olarak ise Bitdefender, hala çok güçlü bir AV programı.

Bu arada üstadım, naçizane - Malware korumasında:

-99.97% İle zirvede Norton ile F-Secure var
-99.95% İle ikinci sırada - Avast/AVG/Avira
-99.92% İle beşinci sırada Bitdefender
-99.90% İle ise Kaspersky yedinci sırada yer alıyor

Ancak farklar görüldüğü üzere ciddi seviyede değil, üstelik bu veri elbette tek başına yeterli değil, misal Norton ile F-Secure ürünlerinin 99.97% istatistiğine karşın F/P sayısı Norton 26 F-Secure ise 33 ve bu olumsuz manada çok fazla maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı