Note 4 vs LG G4 vs Xperia Z3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

urbanplanner

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar beni uzun süre götürebilecek bir telefon arıyorum ama sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
Note 4 mü, LG G4 mü, Xperia z3 mü? Hangisini almalıyım? Hız, kasmama, stabilite, ısınma, kamera vs. özellikler açısından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi hızlı ve stabil cihazlar. Note 4'ün kalem artısı var, ciddiye alınmalı. Kamerası da gayet iyi. G4'ü de öneririm. Kamerası gerçekten çok iyi.

Z3 performans anlamında geride kaldığından onu başta eleyin. G4 ve Note 4 arasında özellikle son beklentinizi dikkate alarak G4 diyorum.

G4 almanızı öneririm. Kamerası çok güzel resim çekiyor.

Son düzenleme:
Hepsi çok iyi cihazlar. LG G4 kamerası çok iyi. Note 4 kalemi var. Z3 çok güzel bir telefon. Kamera ve diğer konularda hepsi çok iyi. Bu cihazların hakkını vermek lazım. Bunlar arasından Note 4 almanı öneririm.

En uzun LG G4 götürür seni. Ekran, arayüz, kamera vs her türlü üstündür. Bol bol da güncelleme alırsın. Hem de tarzı olan, elde duruşu en iyi olan bir telefon.

• Büyük ekran önemli diyorsan, pili iyi gitsin diyorsan ve kapak çıksın diyor isen birde senin için kalem gerekli ise note 4 al.
  • En iyi ekran bende olsun diyorsan, en iyi kamera bende olsun diyor isen, son nesil amiral gemi istiyorum diyor isen, kavisli tasarım senin için önemli ise, telefon düz gitmesin elimi doldursun diyor isen g4 al.
  • Telefon ince olsun pili iyi gitsin, kötü olmayan ama en iyi olasına'da gerek olmayan güzel bir kamerası oldun diyor isen ve su geçirmezlik senin için bir artı ise z3 al.
Yani kendi amaçlarına göre birisini seç. Hepsinin artı yönleri farklı.

Arkadaşlar note 4 Ün touchwiz arayüzü belli bir süreden sonra kasmaya başlar mı ayrıca güncelleme konusunda Samsung hep geride midir.
Ben olsam lg G4 seçerdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı