NVIDIA GeForce Experience sürekli gelen güncelleme

serran

Picopat
Daha fazla  
İyi forumlar, arkadaşlar bilgisayarı alalı 2 ay oldu. NVIDIA GeForce Experience gelen her güncellemeyi yapıyorum, iyi mi yapıyorum kötü mü yapıyorum bilmiyorum bazıları şu sürüm daha iyi ben onda kullanıyorum diyenler oluyor ben ise ne geliyorsa direkt kuruyorum, temiz kurulum veya DDU falan o işleri hiç bilmiyorum ne geliyorsa yapıyorum. Yanlış yaptığım bir yer var mı? Yoksa eski sürücülere dönmeli miyim? Performans açısından?

En son gelen güncelleme buydu bunu da ben yapmak istemedim.

Dosya Ekleri

• sdgsdgs.PNG
    sdgsdgs.PNG
    293,5 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış yaptığınız bir şey yok, dümdüz devam edebilirsiniz böyle. DDU işlemlerini veya eski sürücüye geçmeyi genelde sorun yaşayanlara öneriyoruz.

Tam olarak sorunun ne anlayamadım. Sen güncellemeye devam et performans düşüşü görürsen DDU ile kaldırır eski sürümü yüklersin.
işte ben o performans düşüşünü pek anlamıyorum tek oynadığım oyun Steam PUBG ve o oyunda sürekli FPS düşüşleri yaşıyorum ki herkes yaşıyor,Driver güncellemesinde de genelde eğer bir sorun oluyorsa da 5-10 FPS kaybı oluyormuş yani ben anlayamam ki bunu.

PUBG'nin optimizasyonu düzeldi diye biliyorum. Kaldı ki senin ekran kartın oyunu rahatlıkla kaldırabilecek bir kart. Diğer sürücülerin güncel mi?
Diğer sürücülerim derken ? Windows güncel,Ssd güncel.Zaten oynuyorum arada FPS düşüşleri oluyor mesela Miramar da Pecado diye bir yer var veya bol kalabalık evli yerlerde,Sanmartin,Pecato,El Azar vs vs Erangelde Yasyana mıdır nedir,oralar da çok FPS bir anda düşüyor zaten düşüncede akıcılığım bozuluyor,alıştım yapacak bir şey yok.Her şeyi denedim fakat sürekli bir şeykilde akıcı oynayamıyorum ben.Belki normaldir hiç bilmiyorum,144Hz çekili şekilde oynuyorum oyunu,en fazla 144 hz veriyor ve akıcı oluyor 100,110,120 lerde o akıcılığım bozuluyor ve Min 70 FPS düştüğü anlarda oluyor 2-3 dk sonra düzeliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı