OBP YKS'de ne kadar geriye atar?

563834

Centipat
Anadolu'dan Meslek'e geçiş yaptığım için OBP notum bayağı düştü. 12. sınıfım. Sorumluluk sınavlarına da girdim fakat OBP 67 görünüyor şu an, tahmini olarak 100k yaparsam beni kaç K'ya atar? Ya da 50k yaparsam kaç k'ya atar?

Kimse bilemez. Sınavdan sınava değişir. Artık yayınlamıyorlar gibi ama YKS Değerlendirme raporlarının sonundaki tablolardan kıyaslama yapabilirsiniz. İnternetteki sitelerden daha düzgün sonuç alacağınız garanti.

Bu arada OBP 500 üzerinden oluyor. 100 üzerinden olan diploma notu. Bir de puan türünüzü bile söylememişsiniz.

1707142205607.png

67 ile istedigin yerden baya bi uzaklasacagin kadar geriye atar, 12.siniflarda ozel liselerde parayi verene 100 100 basiyorlar, isin zor.

Ortaöğretim KPSS ye gireceğim hayırlısı inşallah buradan bir şeyler yapabiliriz.

Kimse bilemez. Sınavdan sınava değişir. Artık yayınlamıyorlar gibi ama YKS Değerlendirme raporlarının sonundaki tablolardan kıyaslama yapabilirsiniz. İnternetteki sitelerden daha düzgün sonuç alacağınız garanti.

Bu arada OBP 500 üzerinden oluyor. 100 üzerinden olan diploma notu. Bir de puan türünüzü bile söylememişsiniz.

2018 de 10k atmış tahminimce bu sene o netler yapılırsa 40 50k atar geriye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı