OBS'te eklenilen kaynak gözükmüyor

Yprkia222

Centipat
Daha fazla  
OBS'te sesleri ayırmak için bir capture Audio adında bir kaynak yükledim ama OBS kaynak ekleme kısmında gözükmüyor.

Eğer Tampermonkey eklentileri kullanıyorsan, bununla ilgili sorunlar yaşanabilir. Adblocker'ın ya da çerezlerinle ilgili olabilir. Benzer bir sorun Chrome tarayıcısında Tampermonkey ve AdGuard eklentileri kullanırken yaşamıştım. OBS'ye giriş yapabilmek için Mozilla tarayıcısını indirip tüm gizlilik ayarlarını devre dışı bırakarak sorunu çözdüm. Evet, doğrudan Chrome'dan Tampermonkey ve AdGuard'ı devre dışı bırakarak tarayıcı indirmeden de sorunu çözebilirdim, ancak tarayıcı indirmek daha makul geldi

Eğer tampermonkey eklentileri kullanıyorsan, bununla ilgili sorunlar yaşanabilir. Adblocker'ın ya da çerezlerinle ilgili olabilir. Benzer bir sorun Chrome tarayıcısında tampermonkey ve AdGuard eklentileri kullanırken yaşamıştım. OBS'ye giriş yapabilmek için Mozilla tarayıcısını indirip tüm gizlilik ayarlarını devre dışı bırakarak sorunu çözdüm. Evet, doğrudan Chrome'dan tampermonkey ve AdGuard'ı devre dışı bırakarak tarayıcı indirmeden de sorunu çözebilirdim, ancak tarayıcı indirmek daha makul geldi.

Tampermonkey kullanmıyorum, OBS'ye girmek için neden tarayıcıyı kullandınız? Bende direkt Steam'de var oradan açıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı